Aleksandar Ilić
Zdjęcie: Sportowe Fakty

Ilić chętny na bitkę z Du Plessisem na KSW 50!

Aleksandar Ilić, który w bardzo efektowny sposób znokautował Damiana Janikowskiego na KSW 48 odpowiedział na zaproszenie do walki przez Dricusa Du Plessisa.

Aleksandar Ilić oraz Dricus Du Plessis – Ci dwaj dżentelmeni prawdopodobnie powalczą w eliminatorze o pas wagi średniej. Obecnie pas dzierży Scott Askham.

Mówisz, że jestem jokerem, a Ty artystą? Nie jestem pewny, jeśli chodzi o mój ostatni występ. Witaj znowu w większej dywizji. Zróbmy to!

Dricus Du Plessis miał walczyć z Borysem Mańkowskim na gali KSW 47, niestety problemy zdrowotne uniemożliwiły Afrykanerowi ten start. Jak się okazało Du Plessis ma wyciętą jedną nerkę, a ścinanie do kategorii 77 kilogramów było zbyt niebezpieczne.

Aleksandar Ilić jak już wspominaliśmy fantastycznym kopnięciem na głowę, ściął Damiana Janikowskiego z nóg na KSW 47 w Łodzi.

Na chwilę obecną te zestawienie traktowane jest przez fanów jako eliminator do walki o pas w kategorii średniej. Mistrzem jest Brytyjczyk Scott Askham, który po raz kolejny poradził sobie z Michałem Materla. Tym razem jednak w finale turnieju wagi średniej. Ciężko szukać przeciwników dla Askhama, więc zestawienie Ilicia z Du Plessisem wydaje się naturalnym wyborem dla organizacji.

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.