ihs

Marcin Różalski wspiera Materlę po przegranej: Wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni!

Na KSW 49 Michał Materla ponownie musiał uznać wyższość Scotta Askhama.

Polak przegrał z Anglikiem w trzeciej rundzie przez techniczny nokaut, tym samym tracąc szansę na ponowne zdobycie pasa wagi średniej. Po walce pojawiła się masa wsparcia (nie zabrakło także oczywiście hejtu, jednak zdecydowaną przewagę osiągnęło wsparcie), nie tylko od fanów, ale także ze strony zawodników. Bardzo wiele ciepłych słów na temat Michała, nagrał jego przyjaciel, Marcin Różalski.

Niestety Michaś los nam daje, los nam zabiera. Tym razem kur** trafiło na to gorsze, zabrał, ale co, jak to mówią gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Taki sobie wybraliśmy los, takie sobie życie wybraliśmy. Nie możemy żyć beztrosko, bo tak żyją tylko rośliny i to nie wszystkie. Jesteś mega wojownikiem, jesteś wzorem dla wszystkich, dla młodzieży, dla nas, dla mnie starszego przyjaciela. Po prostu tak było pisane i stało się to co się stało.

– powiedział.

Nie chcę słuchać tylko jednej rzeczy ani czytać “wrócę silniejszy”, a co Ty kur** jesteś słaby?. Po prostu tego dnia stało się tak jak miało się stać i już tego nie zmienimy to jest historia.(…) Pamiętaj, że dla nas, twoich przyjaciół, kibiców, wiernych kibiców, dla ludzi, jesteś wzorem, jakimś ideałem, mentorem, zawsze będziesz byłeś i to się nigdy nie zmieni. Wszyscy jesteśmy z Ciebie dumni!

Poniżej cała wypowiedź “Różala”.

Kategorie
KSWPolska

Napisz komentarz

*

*

Powiązane