Mateusz Gamrot KSW
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Mateusz Gamrot: Mój kontrakt z KSW dobiegł końca!

W rozmowie z Borysem Mańkowskim Mateusz Gamrot zdradził, że jego kontrakt z KSW dobiegł końca po walce z Kleberem Koike Erbstem. Póki co, nie został on przedłużony.

Mateusz Gamrot zdradził, że nie mógł dojść do porozumienia z włodarzami KSW w sprawie przedłużenia kontaktu.

Skończył mi się kontrakt po walce z Koike. Nie mogłem się dogadać z włodarzami. Chciałbym się zająć pomocą dla trudnej młodzieży i skończyć rozpoczęte studia z ratownictwa medycznego. Włodarze KSW zrozumieli moje argumenty.

– powiedział podwójny mistrz KSW

Jednocześnie jest bardzo wdzięczny włodarzom za dotychczasową współpracę.

Chciałbym im podziękować za 6 lat wspólnej kariery, bardzo wiele im zawdzięczam. Jestem niepokonanym zawodnikiem. Czas trochę odpocząć. Jestem sportowcem i głód walk pewnie kiedyś wróci i chciałbym wtedy zapukać do federacji KSW i u nich zawalczyć, ale na ten moment mój kontrakt jest zakończony.

Nie oznacza to, że Gamrot zamierza całkowicie zrywać kontakt ze sportami walki. Zamierza skupić się na występach w ADCC.

Światowe zawody ADCC zdefiniują mnie jako sportowca w sportach chwytanych, to mi pokaże w którym miejscu jestem i w którym mogę być, na tym chcę się skupić. Finały są pod koniec września. Będę miał więcej czasu aby się przygotować, odejdzie mi stójka, mma i będę miał więcej czasu dla rodziny.

Całość rozmowy z Borysem Mańkowskim znajdziecie poniżej:

 

Kategorie
KSW

Dodaj komentarz

Powiązane