Soldić
fot. facebook.com/konfrontacja

Roberto Soldić: Mógłbym być w TOP 10 UFC!

Roberto Soldić rozbił w ekspresowym tempie Krystiana Kaszubowskiego na KSW 49.

Soldić nie ukrywa, że jego przyszłością jest KSW i w polskiej organizacji czuje się najlepiej. W podcaście „Eurobash” poruszył również ewentualne występy dla UFC.

UFC jest najlepsze na świecie. Walczą tam najlepsi zawodnicy. Nie jest powiedziane, że wygrałbym z każdym tam. Można jednak zobaczyć zawodników, którzy poszli do ONE FC i wcale nie są najlepsi. Można zauważyć, że poza UFC też są świetni zawodnicy

– stwierdził Roberto.

Zapytany jak długo jeszcze planuje zostać w KSW i jakie ma plany na przyszłość, zawodnik z UFD Gym przyznał, że na chwilę obecną nigdzie się nie wybiera.

Dla mnie KSW jest dobre, jestem dobrze tu traktowany. Chcę zostać w KSW jak najdłużej i nie myślę narazie o UFC. Myślę, że zostanę tu jeszcze na bardzo długo. Polska organizacja mnie wspiera i zawsze mam od nich wsparcie. Nigdzie się nie wybieram. Jestem mistrzem i chcę nim pozostać, zobaczymy co przyniesie przyszłość.

– wyznał Soldić.

Prowadzący spytał również „Robocopa” jak on widzi siebie pod sztandarem amerykańskiej organizacji.

Wierzę, że w krótki czasie mógłbym być w TOP 10 UFC. Wierzę w to, dlatego bo sparowałem z wieloma ich zawodnikami i dobrze sobie radziłem. Sparowałem z ich najlepszymi gośćmi. Zawsze mieli ze mną kłopoty, a po sparingach okazywali mi szacunek. Jestem pewny, że mogę tam spokojnie rywalizować

– zakończył mistrz wagi półśredniej KSW.

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane