ACA 100 Khasbulaev
ACA

ACA 100: Khasbulaev podejmie Alexandre Bezerrę!

Poznaliśmy kolejne starcie jubileuszowej gali ACA 100. Magomedrasul Khasbulaev podejmie doświadczonego Alexandre Bezerrę.

Karta walk ACA 100 nabiera kształtów. Magomedrasul “Frodo” Khasbulaev to prawdziwy weteran rosyjskiego MMA. Stoczył 38 walk, z czego aż 30 rozstrzygnął na swoją korzyść. Dwukrotnie mierzył się z mistrzem WFCA i ACA w wadze piórkowej, Salmanem Zhamaldaevem i choć dwukrotnie to ręka rywala wędrowała do góry, to o losach tych starć musieli decydować sędziowie. “Frodo” mierzył się także z takimi zawodnikami jak Eduard Vartanyan, Daniel Weichel oraz Ivan Buchinger. Po powrocie pod banderę ACA (wcześniej walczył na galach ACB) pokonał na punkty Mukhameda Kokova. Jest to bez wątpienia najcenniejszy skalp tego doświadczonego zawodnika. Tuż przed powrotem pod sztandar największej organizacji MMA w Europie pokonał byłego zawodnika UFC oraz Bellatora, Roba Emersona. Teraz na gali ACA 100 Khasbulaev stanie przed nowym wyzwaniem.

Alexandre Bezerra legitymuje się bilansem 22-6. W ostatniej walce musiał uznać wyższość niepokonanego wówczas Andre Harrisona. Do starcia doszło na gali PFL 2018 #8. Co ciekawe, było to rewanżowe starcie, gdyż panowie po raz pierwszy spotkali się na gali Titan FC 41 i wtedy także to ręka Harrisona powędrowała do góry. Bezerra wygrywał z takimi zawodnikami jak Magomed Idrisov czy też Levan Makashvili. “Popo” tylko raz przegrał przed czasem – musiał odklepać duszenie Charlesa Oliveiry.

Na gali ACA 100 Khasbulaev stanie więc przed nie lada wyzwaniem. W walce wieczoru jubileuszowej gali Salman Zhamaldaev podejmie Felipe Froesa.

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.