Dmitry Kudryashov MMA
Cerebral Vigilante

Dmitry Kudryashov zawodnikiem MMA! Debiut na gali FNG w październiku!

Rosyjski bokser Dmitry Kudryashov zadebiutuje w roli zawodnika MMA 12 października w Moskwie. Póki co nie wiadomo kto będzie jego rywalem.

Dmitry Kudryashov, choć w MMA dopiero zadebiutuje, posiada całkiem imponujący dorobek bokserki. Legitymuje się bilansem 23-3. Co ciekawe, wszystkie walki wygrywał i przegrywał przez nokaut. W swojej karierze zdobywał takie tytułu jak WBA International w wadze junior ciężkiej oraz WBC Silver, również z kategorii junior ciężkiej. W swojej karierze wygrywał m.in z doskonale znanymi polskiej publiczności Francisco Palaciosem oraz Olanrewaju Durodolą. Warto dodać, że z Durodolą była to walka rewanżowa, bowiem pierwsze starcie przegrał.

Fight Global Nights, która od jakiegoś czasu mocno ograniczyła ilość organizowanych gal, planuje najwidoczniej powrócić w wielkim stylu. Trwają prace nad zakontraktowaniem rewanżowego starcia Sergeia Kharitonova z Alexandrem Emelianenko. W związku z takimi problemami niektórzy zawodnicy FNG poszukali nowych pracodawców, tak jak było to w przypadku Diego Brandao. Jednakże ostatnie posunięcia mogą sugerować, że podobnie jak to miało miejsce w przypadku ACB, problemy zostały rozwiązane i włodarze nie zamierzają składać broni.

Angaż dość znanego i efektownie walczącego boksera może pomóc przyciągnąć nowych widzów. Z pewnością rywal jakiego dostanie Dmitry Kudryashov nie będzie wirtuozem MMA, tym niemniej z pewnością fani, którzy kibicowali mu podczas bokserskich potyczek i tym razem będą chcieli oglądać swojego ulubieńca w akcji.

Czy Waszym zdaniem zmiana boksu na MMA to dobre posunięcie? Jak Waszym zdaniem poradzi sobie Kudryashov w tym starciu? Kogo typujecie jako potencjalnego rywala byłego boksera?

Kategorie
FNG

Leave a Reply

Powiązane