Masvidal Nate UFC 244
Zdjęcie: bloodyelbow.com

Jorge Masvidal: Chce rozwalić twarz Conorowi McGregorowi

Człowiek, który przejdzie do historii UFC prawdopodobnie bo najszybszym nokaucie na Benie Askrenie chętnie skrzyżuje rękawice z Conorem McGregorem.

Jorge Masvidal po efektownym nokaucie na Darrenie Tillu i szybkim znokautowaniu Bena Askrena jest na ustach całego świata MMA. Amerykanin celuje w walkę o pas z Kamaru Usmanem, jednak chętnie też podejmie rękawice z gwiazdą UFC, Conorem McGregorem. Obecny mistrz Usman obecnie jest po kontuzji i przechodzi rekonwalescencję. Masvidal nie odniósł żadnych obrażeni po ostatnim pojedynku na UFC 239 i chciałby jak najszybciej powrócić do octagonu.

Definitywnie walka o tytuł z Kamaru Usmanem interesuje mnie najbardziej. On ma tytuł, którego ja pragnę. Problem w tym, że ona ma zawsze problem z kontuzjami i jest ciągle kontuzjowany. Jest jeszcze koleś, który bardzo mnie interesuje. On sprzedaje bardzo dużo biletów, ja bym dostał pieniądze na które zasługuje i nigdy nie zobaczycie, że wypadam z jakiejś walki. Jeśli wystawicie mnie do jakiegoś pojedynku, to zawsze zawalczę. Dam wam to czego fani chcą najbardziej, nigdy nie wypadnę z powodu kontuzji.

Chcę walki z Conorem McGregorem. Chcę rozwalić mu twarz. Myślę, że to będzie łatwa wypłata. On ma symbole pieniędzy wypisane na jego twarzy. Mogę Ci tylko powiedzieć, że nie wszystko idzie ostatnio po jego myśli.

– powiedział Masvidal w programie “The Dan LeBatard Show”.

Conor McGregor ostatni raz był widziany w zeszłym roku w październiku. Przegrał wtedy o pas kategorii lekkiej z panującym do tej pory na tronie Khabibem Nurmagomedovem. Ostatnio Dana White w wywiadach podkreślał, że zobaczymy jeszcze Conora walczącego pod banderą UFC. Jorge Masvidal wierzy, że pojedynek z Conorem będzie najlepszym wyjściem dla niego, jeśli Usman nie jest w stanie w najbliższym czasie bronić tytułu.

Oddał plecy. Poddał się. Ja nigdy nie klepałem w całej mojej karierze. On klepał już kilkakrotnie. To coś czego ja nigdy nie zrobiłem, więc chętnie go złamię. To będzie dla mnie łatwa walka. Da mi więcej pieniędzy, więcej fanów i wtedy mogę walczyć o tytuł. Ma to wszystko jakiś sens dla mnie

– podsumował Jorge Masvidal.

Tych dwóch zawodników tylko i wyłącznie bierze pod uwagę 34-letni Amerykanin z Miami, który nie ukrywa, że liczy teraz na kasową walkę.

Przeczytaj także: Michał Oleksiejczuk zapowiada powrót do oktagonu!

 

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane