Martin Lewandowski

Martin Lewandowski: Jan Błachowicz – tylko on potrafił się rozstać z KSW po dżentelmeńsku

Współwłaściciel organizacji KSW Martin Lewandowski wypowiedział się w temacie Jana Błachowicza oraz jego potencjalnej walki z Jonem Jonesem.

Martin Lewandowski bardzo pozytywnie wypowiedział się o byłym zawodniku KSW, Janie Błachowiczu. W jego wpisie nie zabrakło jakby małej szpileczki wbitej w byłego mistrza kategorii lekkiej Mateusza Gamrota.

W sporcie i biznesie poznałem wielu ludzi, więc daje mi to dość szeroki horyzont na to, jak ludzie zachowują się gdy ich drogi się rozchodzą. Rozstania (i w życiu i w biznesie) są sprawą dość naturalną. Drogi ludzkie się rozchodzą i tylko od nas zależy, jak rozwiążemy sytuację potencjalnie konfliktową. Od takiego rozwiązania może wbrew pozorom bardzo dużo zależeć, życie bowiem potrafi być przewrotne i postawić na naszej drodze osobę, która nie potrafiła w elegancki sposób się zachować. Miałem tego przykład wiele razy, np. taki Jerome Le Banner nie potrafił ostatnio mi spojrzeć prosto w oczy w Londynie, po tym jak nas wiele lat temu ordynarnie oszukał w sprawach kontraktowych.

Jedną z niewielu osób, która rozstała się z KSW i potrafiła to naprawdę po dżentelmeńsku załatwić jest nasz były mistrz – Jan Błachowicz. Postawę Janka poddaje pod rozwagę młodszym zawodnikom, którzy pogubili się w mediach społecznościowych i brakuje im odwagi do trudnych rozmów w realnej rzeczywistości. Walczmy o swoje marzenia, to naturalna postawa, ale walczmy z klasą. Tej klasy Jankowi nie zabrakło, dlatego mimo, że walczy dla konkurencji kibicuję mu, aby zdobył to o czym marzy. Jeżeli tym czymś jest walka z Jon „Bones” Jones, to ja trzymam kciuki, żeby Janek tę walkę dostał

– napisał Martin Lewandowski na swoich social mediach.

Martin wspomniał o młodych zawodnikach, którzy powinni brać przykład z Jana Błachowicza. Może w tym wypadku chodzić o Mateusza Gamrota, który za sprawą kanału YouTube Borysa Mańkowskiego zwakował swoje pasy organizacji KSW.

Przeczytaj także: Abus Magomedov podpisał kontrakt z KSW!

Kategorie
Polska

Napisz komentarz

*

*

Powiązane