Menadżer Masvidala
Zdjęcie: USA Today

Menadżer Masvidala: White chroni jak może McGregora

Abe Kawa opiekujący się Jorge Masvidalem w wywiadzie dla MMA Junkie powiedział, że Dana White robi wszystko by chronić Conora przed starciem z jego zawodnikiem.

Menadżer Masvidala stwierdził, że Dana White chroni jego pupila Conora McGregora przed laniem jakie miałby sprawić mu Jorge w ewentualnym starciu.

Dobry Boże, Dana chroni Conora przed walką z Jorge Masvidalem, w sumie to dobrze, bo Jorge złoił by mu dupsko

– powiedział Kawa.

Po zwycięskiej walce obóz Maswidala spodziewał się oferty z UFC. Jak twierdzi sam Abe Kawa, spodziewał on się telefonu z ofertą z UFC, która będzie oferowała walkę jego podopiecznego z Conorem, bądź Usmanem. Dana White jednak szybko uciął te spekulacje i zaprzeczył, że pojedynek Conora z Masvidalem jest w planach UFC.

Wiele wskazuje na to, że kolejny rywalem dla pogromcy Bena Askrena, wcale nie musi być także Kamaru Usman. Robbie Lawler, który będzie walczył z Colbym Covingtonem może być eliminatorem do ewentualne walki o pas z Nigeryjczykiem.

Jeśli Lawler pokona Colby’ego i dostanie walkę o pas to ok. My wiedzieliśmy wcześniej, że oni będą ze sobą walczyć. Smutne jest tylko to, że oni zorganizowali to walkę przed Jorge. Trzeba kuć żelazo póki gorące i postaramy się zrobić wszystko, żeby zobaczyć pojedynek Masvidal vs. Usman

– stwierdził Abe Kawa.

Jorge Masvidal w wywiadach podkreślał, że to on jest teraz idealnym kandydatem do walki o pas. Natomiast jeśli UFC zmieni zdanie i będą chcieli jego walki z Conorem, to wiedzą gdzie go szukać.

Jorge powiedział, że jedyne co musi zrobić do walki z Conorem to wagę. Nawet nie musi się specjalnie do niego przygotowywać, bo wie, że jest lepszym strikerem i lepszym zapaśnikiem od niego. Ogólnie jest lepszym zawodnikiem MMA

– przyznał menażer Masvidala.

Przeczytaj także: Abdelaziz: Floyd błaga o walkę z Khabibem!

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane