Ali Abdelaziz
Zdjęcie: Bloody Elbow

Abdelaziz: Floyd błaga o walkę z Khabibem!

Gwiazda boksu chyba musi obejść się na razie ze smakiem.

Manager Nurmagomedova – Ali Abdelaziz w jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, że team Rosjanina nie jest na razie zainteresowany walką bokserską z Floydem Mayweatherem.

Temat starcia Floyda z Khabibem pojawił się po gali UFC 229. Wtedy to, po pojedynku McGregora z Nurmagomedovem doszło do dużego chaosu z udziałem członków teamów obydwóch zawodników. Zarówno Rosjaninowi, jak i Irlandczykowi groziły dłuższe przerwy od MMA. Jako, że Mayweather walczył już z McGregorem, to padł pomysł doprowadzenia do starcia Floyda z kolejną gwiazdą UFC. Wygląda jednak na to, że na razie do konfrontacji Mayweathera z Nurmagomedovem nie dojdzie.

Floyd do dzisiaj prosi o walkę z Khabibem. On błaga o to! Co tydzień słyszę głosy, by doprowadzić do ich starcia. Ale to nas nie interesuje… przynajmniej na razie! – stwierdził Ali Abdelaziz, manager Nurmagomedova w rozmowie dla TMZ.

Mayweather walczył z Conorem McGregorem w sierpniu 2017 roku. Wtedy to Amerykanin był górą. Jednakże po tym pojedynku  bokser zakończył karierę. Na koncie ma 50 walk. Wszystkie wygrał, z czego 27 przez nokaut. 31 grudnia 2018 roku wziął udział w pokazowej konfrontacji z Tenschiną Nasukawą, podczas gali Rizin 14.

Khabiba Nurmagomedova czeka obrona mistrzostwa wagi lekkiej UFC. Zawalczy z Dustinem Poirierem na gali UFC 242, 7 września w Abu Dhabi.

Przeczytaj także – Poirier o Khabibie: Wielu facetów, z którymi walczył ma umiejętności, by go pokonać

Kategorie
Świat

Napisz komentarz

*

*

Powiązane