Borys Mańkowski
Zdjęcie: weszlo.com

Borys Mańkowski chce się zrewanżować Normanowi Parke w nowej kategorii wagowej!

W ostatnim czasie informowaliśmy o możliwym zejściu Borysa do kategorii wagowej w limicie do 70 kilogramów. Zawodnik z Poznania wziął na celownik już nawet potencjalnego rywala.

Borys Mańkowski długo nie mógł się pogodzić z przegraną w pojedynku z Normanem Parke. Na gali KSW 47 Mańkowski zaczął wspaniale swój pojedynek, obijając niemiłosiernie Irlandczyka z północy. Problemy Borysa zaczęły się w drugiej rundzie, zawodnik z Czerwonego Smoka zaczął odczuwać trudy zmęczenia pojedynkiem, a pałeczkę zaczął przejmować Norman. Ostatecznie zwyciężył Irlandczyk przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Norman zaliczył następnie kolejne zwycięstwo na gali KSW 49 pokonując na punkty Artura Sowińskiego. Tym samym utorował sobie drogę do pojedynku o pas z Marianem Ziółkowskim. Obaj skrzyżują ze sobą rękawice na londyńskiej gali we wrześniu.

Pytanie czy Borys dostanie takie pojedynek? Jest po trzech porażkach z rzędu. Jeśli Norman pokona Mariana Ziółkowskiego i zdobędzie pas, to ciężko będzie Poznaniakowi o rewanż.

 

Oni biją się o pas? Przez to, że Parke schodzi do niższej kategorii, to może też bym zszedł. Żeby się zemścić i żeby rewanżyk machnąć, nie zostawiać tego sędziom. Coś takiego mi chodzi po głowie. Ludzie na pewno chcieliby coś takiego zobaczyć

– powiedział Borys Mańkowski w wywiadzie dla programu Podróże Wojownika.

Przeczytaj także: Poirier o Khabibie: Wielu facetów, z którymi walczył ma umiejętności, by go pokonać

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane