ACA 100 Albaskhanov
ACA

ACA 100: Rasul Albaskhanov podejmie Murada Zeinulabidova!

Na gali ACA 100 wystąpi czołowy zawodnik dywizji muszej - Rasul Albaskhanov.

Matchmakerzy uzupełnili kartę walk ACA 100 o kolejne starcie – Rasul Albaskhanov podejmie Murada Zeinulabidova.

Rasul Albaskhanov stoczył dla ACB/ACA trzynaście walk. Osiem z nich wygrał, trzy przegrał a jedna walka została uznana za nieodbytą. Przegrywał tylko i wyłącznie z absolutną czołówką swojej kategorii wagowej- czyli m.in z Anthony’m Leone oraz byłym mistrzem ACB, Askarem Askarovem. Wygrywał za to z takimi zawodnikami jak Ruslan Abiltarov, Narek Avagyan czy Goga Shamatava. To właśnie w ostatniej walce odniósł największy sukces w swojej karierze. Skazany na pożarcie przez autora jednego z najbardziej spektakularnych nokautów w 2018 roku zdołał z nim wygrać na kartach sędziów punktowych.

Murad Zeinulabidov w przeszłości stoczył dwie walki pod sztandarem ACB. Na gali ACB 4 poddał duszeniem zza pleców Ibragima Mazhieva. Na gali ACB 14 przegrał w analogiczny sposób z Filipem Mackiem. Walczył także dla organizacji WFCA gdzie stoczył trzy walki i przegrał jedynie z Azamem Gaforovem. Na gali ACA 91 w Groznem znokautował w nieco ponad minutę czołowego zawodnika ACB w dywizji muszej Ruslana Abiltarova.

To już kolejne starcie jakie będziemy mogli zobaczyć na jubileuszowej gali. Na gali ACA 100 oprócz starcia Albaskhanov vs Zeinulabidov będziemy mogli zobaczyć m.in Diego Brandao. W walce wieczoru jubileuszowej gali Salman Zhamaldaev podejmie Felipe Froesa.

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.