ACA 101
ACA

ACA 101: Czy czeka nas kolejna darmowa gala?

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas kolejna darmowa gala.

Gala ACA 101 odbędzie się 4 października w Groznym na gali SH Colloseum. Dokładnie tego samego dnia oraz w tym samym miejscu, w którym odbędzie się gala ACA 100. Brzmi to znajomo? 31 sierpnia w Kransodarze również czekają nas dwie gale MMA. Jedna dostępna za darmo – ACA 98 oraz jedna dostępna w klasyczny sposób – czyli za wykupieniem biletu.

Khasein Shaikhaev vs Dileno Lopes

Shaikhaev to młody i mało doświadczony zawodnik – ma 22 lata i trzy zawodowe walki na koncie. Zarówno na jego profilu na Sherdogu oraz na Tapology widnieje rekord 2-0 jednakże można odnieść wrażenie, że na pierwszy rzut oka coś się nie zgadza. Sherdog nie uwzględnił jego walki z ACA 91 na którym pokonał dużo bardziej doświadczonego Kanata Keldibekova. Z kolei Tapology nie odnotowało walki z Zakirem Yandievem z gali M-1 Global: Road to M-1. Co ciekawe, Shaikhaev na gali ACB 90 w Kazaniu miał zmierzyć się z Rasulem Mirzaevem i jak wiadomo, do pojedynku nigdy nie doszło. Gala została odwołana z powodu przejściowych problemów finansowych organizacji.

Dileno Lopes to były zawodnik UFC, jednakże nie będzie dobrze wspominał tej przygody. O ile w TUF-ie radził sobie świetnie i wygrał wszystkie cztery starcia, tak w samej organizacji nie było już różowo. Stoczył zaledwie dwie walki i za każdym razem musiał uznać wyższość rywali. Pod sztandarem ACB/ACA stoczył trzy walki i wygrał zaledwie jedną. Poddał Islama Yunusova na gali ACB 83 w Baku i była to jego jedyna wygrana. Na gali ACB 71 w Moskwie przegrał na punkty z Dukvakha Astamirovem a na gali ACA 91 znokautował go Shamil Shakhbulatov.

Imran Bukuev v Alan Gomes De Castro

Bukuev legitymuje się rekordem 9-1. Jest byłym zawodnikiem WFCA i poniósł tam jedyną porażkę w karierze. W walce o tymczasowe mistrzostwo wagi muszej został wypunktowany przez Azama Gaforova. Na zwycięski szlak powrócił na gali ACA 91 kiedy to wypunktował Darrena Mimę. Bukuev jest specjalistą od parteru bowiem na dziewięć wygranych pięciokrotnie poddawał swoich rywali.

Gomes stoczył dla ACB/ACA już trzy walki i w każdym ze starć nokautował swoich rywali. Co ciekawe, w trzech walkach zmierzył się jedynie z dwoma rywalami. Dwukrotnie nokautował Shamila Akhmaeva – na galach ACB 73 oraz ACB 78. W ostatniej walce na gali ACA 96 w Łodzi pokonał Nareka Avagyana. Jedyną porażkę w karierze zadał mu Maycon Silvan, który znokautował Gomesa w niecałe 40 sekund. Silvan również jest zawodnikiem zakontraktowanym przez ACA więc niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Póki co włodarze nie powiedzieli w jaki sposób udostępnią galę ACA 101, jednakże występują liczne podobieństwa do podwójnej gali w Krasnodarze. Dwie gale w tym samym miejscu i czasie, druga gala obsadzona znacznie mniej rozpoznawalnymi zawodnikami. Tak więc możemy się spodziewać, że z okazji jubileuszowej gali w Groznym kibice dostaną prezent.

Kategorie
ACA

Napisz komentarz

*

*

Powiązane

 • Piotr Strus wraca na ACA 108
  ACA

  ACA 108: Piotr Strus podejmie Rafała Haratyka!

  Na gali ACA 108 Piotr Strus podejmie Rafała Haratyka. Piotrek to były pretendent do pasa mistrzowskiego ACB. Niestety, w walce o najwyższe laury musiał uznać wyższość Alberta Duraeva. Wcześniej...
 • Piotr Strus wraca na ACA 108
  ACA

  Piotr Strus wraca do akcji na ACA 108

  Piotr Strus (15-5) zwyciężył z Vitaliyem Nemchinovem w walce wieczoru gali ACA 101, która odbyła się w listopadzie. Polak zdominował Rosjanina i wygrał pojedynek jednogłośną decyzję sędziów. Podczas czerwcowej...
 • ACA 108
  ACA

  Daniel Omielańczuk zawalczy w walce wieczoru na ACA 108!

  Rosyjska federacja po raz czwarty zawita w stolicy, a po raz dziewiąty w Polsce. Salimgirey Rasulov (18-7) w przeszłości krzyżował już rękawice z Polakami pokonując w 2012 roku Marcina Różalskiego,...
 • Kamil Oniszczuk
  ACA

  Kamil Oniszczuk dołączył do ACA!

  Niepokonany zawodnik pochodzi z Poznania i ma 23 lata. Rywalizuje w kategorii półśredniej, a ostatnio walczył dla Babilon MMA. W ostatnim występie dla polskiej federacji pokonał doświadczonego Hiszpana –...