ACA 98
ACA

ACA 98 w Krasnodarze dostępna za darmo!

To nie jest żart. Włodarze ACA sprawili fanom MMA nie lada niespodziankę serwując cały event za darmo. Widzowie nie zapłacą za wstęp a całość będzie można obejrzeć na kanale YouTube należącym do ACA.

Gala ACA 98 w Krasnodarze odbędzie się PRZED galą ACA 97. Dwie gale będą miały miejsce tego samego dnia, czyli 31 sierpnia.

Zaplanowano piętnaście pojedynków a gala rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 16:00.

Gala ACA 97 odbędzie się tuż po zakończeniu ACA 98. Głównym starciem będzie rewanż pomiędzy Evgeny’m Goncharovem oraz Tony’m Johnsonem.  W katcie walk zobaczmy także byłego mistrza ACB Mukhameda Berkhamova oraz pojedynek byłego rywala Krzysztofa Jotki – Bruno Santosa z Arbim Agujewem. Oprócz tego zawalczą tacy zawodnicy jak Nikola Dipchikov, Aleksey Efremov,  Adlan Bataev, Mukhamed Kokov czy autor spektakularnego nokautu, Goga Shamatava.

Czy Waszym zdaniem taki ruch przyniesie włodarzom ACA wymierne zyski w postaci zainteresowania fanów? Bez wątpienia jest to świetna wiadomość dla sympatyków MMA. Z pewnością spora grupa będzie śledziła walki za pośrednictwem YouTube’a oraz ACB TV.

Póki co nie wiadomo jeszcze kogo zobaczymy w okrągłej klatce ACA. Oczywiście będziemy na bieżąco informować na temat karty walk gali ACA 98 w Krasnodarze. Bardzo prawdopodobne że gala ta będzie przypominała dawne gale z cyklu Young Eagles a więc szansę zaprezentowania się szerszej publiczności otrzymają zawodnicy początkujący lub też mniej znani. Ostatnią szansę mogę otrzymać także ci, którzy na „głównych” galach ACA nie radzili sobie zbyt dobrze.

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane