ACA 100 gal
ACA

Jubileuszowa gala ACA 100 już w październiku!

Gala ACA 100 odbędzie się już 4 października w Groznem.

Jubileuszowa gala ACA 100 odbędzie się 4 października w Groznem. Tym samym nie potwierdziły się spekulacje, jakoby ta gala miała odbyć się w Polsce.

Póki co nie wiadomo kto wystąpi na prawdopodobnie najważniejszej gali w tym roku.

ACA zorganizowała w tym roku 6 gal MMA, w tym dwie w Polsce – ACA 92 w Warszawie oraz ACA 96 w Łodzi. Przed jubileuszową galą w Groznem fanów MMA czekają jeszcze dwie gale w Krasnodarze (w tym jedna dostępna całkowicie za darmo) a także jedna w Moskwie. Mogliśmy na nich oglądać czołowych polskich zawodników MMA – Piotra Strusa, Daniela Omielańczuka, Marcina Helda, Karola Celińskiego, Aslambeka Saidova. Szansę walk dostali także Marcin Bandel, Jarosław Lech, Paweł Pawlak, Łukasz Kopera oraz Łukasz Rajewski. To właśnie na galach ACA swoje pierwsze kroki stawiał doświadczony kickbokser Radosław Paczuski.

Oprócz tego mogliśmy oglądać walki o najwyższe trofea. Poznaliśmy mistrzów kategorii półciężkiej, średniej, półśredniej, piórkowej, koguciej oraz muszej. Walkę o mistrzostwo wagi lekkiej oddaliły problemy Aliego Bagova ze zrobieniem wagi – walka, którą pierwotnie mieliśmy oglądać na ACA 94 odbędzie się na gali ACA 99. Natomiast walka o pas królewskiej kategorii wagowej również wypadła z gali ACA 94 z powodu kontuzji mistrza ACB Mukhamada Vakhaeva. Drugie podejście do walki o to trofeum również okazało się pechowe – na gali ACA 96 starcie Goncharov – Johnson pozostało nierozstrzygnięte. Miejmy więc nadzieję, że do 4 października poznamy już wszystkich czempionów ACA.

Jakie walki chcielibyście zobaczyć na gali ACA 100?

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane