ACA 99 Khamanaev
ACA

ACA 99: Musa Khamanaev vs Franz Siloa kolejnym starciem moskiewskiej gali!

Na gali ACA 99 w Moskwie wystąpi były rywal Marcina Helda.

Matchmakerzy dodali do karty walk ACA 99 starcie zawodników powracających po porażce – Musa Khamanaev podejmie Franza Siloę.

Musa Khamanaev stoczył dla ACB sześć walk i cztery z nich rozstrzygnął na swoją korzyść. W pokonanym polu zostawił takich zawodników jak Eric Reynolds, Leandro Rodrigues, Bruce Boyington oraz Efrain Escudero. Byli to doświadczeni zawodnicy, tak więc z pewnością zwycięstwa nie przyszły łatwo. Musiał z kolei uznać wyższość Luisa Palomino, który znokautował go w drugiej rundzie pojedynku i Marcina Helda, który poddał go w nieco ponad dwie minuty. Występy w ACA przedzieliła walka za oceanem. Wyprawa nie zakończyła się pomyślnie i na gali Titan FC został poddany przez Jasona Knighta, przyszłego zawodnika UFC.

Franz Siloa zaznał w ostatniej walce pierwszej zawodowej porażki w karierze. Na gali ACA 96 wypunktował go Felipe Froes, który tym starciem zapewnił sobie mistrzowskie starcie na jubileuszowej gali ACA 100. Siloa uczestniczył w 22. edycji programu The Ultimate Fighter. W pierwszym starciu poddał Martina Delaneya i na tym niestety sukcesy Szweda skończyły się. W kolejnej walce trafił na Ryana Halla i przegrał starcie przez duszenie zza pleców. Pod sztandarem ACB zadebiutował na gali sygnowanej numerem 88 a jego rywalem został Adrian Diaz. Po trzech rundach sędziowie orzekli o wygranej reprezentanta Szwecji.

Czy Waszym zdaniem na gali ACA 99 Khamanaev powróci na zwycięski szlak? Czy też Franz Siloa pokrzyżuje mu plany?

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.