Borys Mańkowski
Zdjęcie: weszlo.com

Borys Mańkowski o zmianie kategorii wagowej

Dużo było spekulacji czy Borys Mańkowski zmieni swoją kategorię wagową czy nie? Głos w końcu zabrał sam zainteresowany w całej sprawie.

Borys Mańkowski za pośrednictwem swojego kanału Borys Mańkowski TV wypowiedział się na temat zmiany kategorii wagowej. Od dłuższego czasu po mediach branżowych krążyła informacja o zejściu do limitu 70 kilogramów przez Poznaniaka.

Nie jestem w stanie jeszcze odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nie znam odpowiedzi na nie ani ja ani mój dietetyk. Będziemy się starali zrobić taki patent, taki numer, ale czy to wszystko przejdzie to poczekamy zobaczymy. Jak narazie wszystko idzie w dobrą stronę i powiem szczerze, że chyba nigdy w mojej karierze się tak zdrowo i dobrze nie czułem. Mam nadzieję, ze to będzie szło w tym kierunku i faktycznie w tej 70-tce uda się zawalczyć. A jak to wszystko pójdzie tak, jak chcę, zgodnie z moim planem, to powiem wam szczerze, że naprawdę będzie ciekawie

– odpowiedział Borys Mańkowski na temat zmiany kategorii wagowej.

Wzmocnienie tej dywizji przez Borysa Mańkowskiego jest bardzo prawdopodobne. Nie ma już tam jego przyjaciela Mateusza Gamrota, co spowoduje, że Diabeł Tasmański może w tej dywizji walczyć o najwyższe cele.

Ostatni raz mogliśmy widzieć Borysa w walce na KSW 47 z Normanem Parkiem. Poznaniak przegrał po trzech rundach przez decyzję sędziów. Reprezentant Czerwonego Smoka przegrał trzy pojedynki z rzędu, a ostatnie zwycięstwo odniósł w 2016 roku.

Przeczytaj także: Robert Jocz: Janek jest na pierwszym miejscu na tej liście

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane