ACA 99 Rafał Haratyk
ACA

ACA 99: Rafał Haratyk zmierzy się z Ibragimem Chuzhigaevem!

Na gali ACA 99 w nowej organizacji zadebiutuje Rafał Haratyk.

Wielu fanów spodziewało się, że do debiutu dojdzie na planowanej gali w Polsce, tymczasem to na ACA 99 Rafał Haratyk poczyni pierwsze kroki w nowej organizacji. O zakontraktowaniu Rafała wspominaliśmy tutaj.

Polski Czołg” legitymuje się rekordem 11-3-2. Aktualnie znajduje się na fali czterech zwycięstw odniesionych na galach Babilon MMA. W pokonanym polu pozostawił takich zawodników jak Łukasz Bieńkowski, Marcin Naruszczka oraz Maciej Różańskiej. Tym samym zrewanżował się Marcinowi za bolesną porażkę z gali  FEN 11. Haratyk występował także na galach EFC gdzie wygrał trzy walki. Uległ jedynie mistrzowi EFC oraz byłemu mistrzowi KSW, Dricuowi Du Plessisowi. „Polski Czołg” ostatni raz zameldował się w klatce na gali Babilon MMA 6 i wypunktował wówczas byłego zawodnika ACB, Macieja Różańskiego.

Na gali ACA 99 Rafał Haratyk zmierzy się z Ibragimem Chuzhigaevem, byłym rywalem Piotra Strusa. Do starcia doszło na gali ACA 92 w Warszawie i po trzech rundach sędziowie przyznali zwycięstwo Chuzhigaevowi. Na hali rozległy się gwizdy i sytuacja uspokoiła się dopiero wtedy, gdy Piotrek poprosił fanów o uszanowanie wygranej rywala. Chuzhigaev jest związany z ACB/ACA od 2014 roku. Stoczył czternaście walk z czego jedenaście wygrał a w trzech musiał uznać wyższość rywali. Nigdy nie przegrał przez nokaut a przed czasem pokonał go na galach ACB jedynie Vyacheslav Vasilevsky.

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane