Colby Covington Khabib
Zdjęcie: lowkickmma.com

Colby Covington: Khabib to kochanek owiec!

Amerykanin w żaden sposób nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem działa wycelował w Khabiba Nurmagomedova i Roberta Whittakera.

Colby Covington jest zainteresowany teraz i skupiony na walce z Kamaru Usmanem. Natomiast pewny swego Amerykanin już snuje wielkie plany na temat swojej przyszłości. “The Chaos” chciałby zostać potrójnym mistrzem świata organizacji UFC. Zainteresowany jest zejściem do wagi lekkiej oraz pojedynku z Robertem Whittakerem w średniej wadze. Dostało się również Khabibowi Nurmagomedovi.

Mogę zejść do kategorii lekkiej, ale także mogę pójść w górę i walczyć w średniej. Chcę walczyć z Whittakerem, to zwykły bum. On nie ma zapasów, nie ma kondycji, nie ma serca do walki. Następnie będzie Khabib. Dajcie spokój, ten kochanek owiec? On nie ma niczego na mnie. Jest skończony, siedzi w Rosji i zabawia się z owcami. Co może zrobić amerykańskiej stali i zwariowanemu seksapilowi? Mam jeszcze wiele w planach

– mówi Colby Covington w wywiadzie dla portalu MMA Junkie.

Covington ma nadzieję, że jego walka z Usmanem odbędzie się na UFC 245, jednak wciąż nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone przez amerykańską organizację.

Chcę zostać potrójnym mistrzem w UFC. Już zapisałem się na kartach historii UFC zadając najwięcej ciosów znaczących w ostatniej walce. Rodzina prezydenta siedziała w pierwszym rzędzie w moim ostatnim pojedynku. Chcę być potrójnym mistrzem

– mówi Covington.

Colby Covington dzierży tymczasowy pas mistrza wagi średniej, w ostatnim pojedynku pokonał zdecydowanie na punkty groźnego Robbiego Lawlera. Jak widać Amerykanin nie zamierza spocząć na laurach i dość wysoko mierzy.

Khabib Numrmagomedov tymczasem niebawem będzie bronił swojego pasa w walce na UFC 242 w Abu Zabi. Jego przeciwnikiem będzie Dustin Poirier.

Przeczytaj także: Krzysztof Jotko zmierzy się z niepokonanym rywalem na UFC 244!
Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane