mcgregor gaethje
bjpenn

McGregor miał walczyć z Gaethje przed kontuzją ręki!

Gdyby nie kontuzja ręki Conora McGregora, moglibyśmy zobaczyć świetne widowisko.

Conor McGregor po raz ostatni walczył na UFC 229 w październiku 2018 roku. Wtedy to, Irlandczyk poległ w 4. rundzie walki z Khabibem Nurmagomedovem, tym samym nie odzyskując pasa wagi lekkiej.

Od tamtej pory, przez wydarzenia po wspomnianej walce, Conor (jak i Khabib) został zawieszony. Zawieszenie minęło już dawno i zaczęto zastanawiać się z kim zobaczymy Conora ponownie. Wydawało się, że jest bardzo blisko jego walki z Donaldem Cerrone, ponieważ obaj zawodnicy wyrażali taką chęć. McGregor doznał jednak kontuzji ręki, która przekreśliła jego plany na występ latem. Co ciekawe jednak gdyby nie kontuzja ręki Conor miał wejść do Octagonu z Justinem Gaethje!

Wydaję mi się, że wtedy wszystko zmierzało do walki z Justinem Gaethje.

-powiedział w rozmowie z Arielem Helwanim.

Do walki mogło dojść na lipcowej gali w Madison Square Garden. Czy walka miałaby być główną atrakcją wieczoru? Tego nie wiemy, jednak byłaby to jedna z największych walk roku.

Conor, jak już wspomniano ostatnią walkę stoczył na UFC 229. Wcześniej walczył na UFC 202, kiedy to udanie zrewanżował się Nate’owi Diazowi.

Gaethje natomiast w najbliższej walce zmierzy się z Donaldem Cerrone. Wcześniej Gatehje, w dwóch ostatnich walkach pokonał Jamesa Vicka i Edsona Barbozę.

Przekonamy się, czy ta walka się wydarzy w przyszłości. McGregor zdradził także, że istnieje duża szansa, że ​​wróci w tym roku do Octagonu. Nadal chce także rewanżu Khabib Nurmagomedovem.

Jak myślicie, kto wygrałby walkę między Conorem McGregorem a Justinem Gaethje?

Zobacz także: Dustin Poirier: Zamierzam skończyć Khabiba na UFC 242!

Kategorie
ŚwiatUFC

Dodaj komentarz

Powiązane