Masvidal Nate UFC 244
Zdjęcie: bloodyelbow.com

Masvidal: Nate i ja jesteśmy w biznesie długo bo nie bierzemy sterydów!

Promocja potencjalnego pojedynku Nate'a Diaza i Jorge Masvidala powoli już startuje i wszystko wskazuje na to, że lada moment pojedynek zostanie ogłoszony. Tym czasem obaj panowie nie szczędzą sobie komplementów przy każdym wywiadzie.

Masvidal i Diaz – taki pojedynek jest coraz częściej brany pod uwagę w planach organizacji UFC. Jak wiadomo obydwaj „gangsterzy” są bardzo chętni walki i skrzyżować ze sobą rękawice w octagonie. Na chwilę obecną fighterzy w wywiadach komplementują siebie wzajemnie.

Tak jak Nate, ja nigdy nie brałem sterydów. Nie wydaje mi się też, żeby ten chłopak brał cokolwiek także. Ja z nim nie mieszkam, także nie wiem. Jednak widzę, że jego ciało w ogóle się nie zmienia. Wydaje mi się, że on nie bierze niektórych walk na poważnie, dlatego też czasami nie wygląda jakby był w formie. Nie uważam jednak by kiedykolwiek Nate brał sterydy, dlatego nasza kariera wciąż trwa, mimo wielu lat w tej grze.

– powiedział Jorge Masvidal w wywiadzie dla MMA Junkie.

Masvidal jest już w sporcie 19 lat. Jak sam zawsze twierdził MMA jest jego pasją i drogą życiową. Nigdy nie interesowały go sterydy, dlatego też jest w tak świetnej formie w wieku 33 lat.

To co widzicie jest naturalne. To jak Bóg nas stworzył. Reszta to ciężka praca. Nigdy nie piłem żadnych dziwnych soków w butelka, nie nadstawiałem też dupy na wkłucia. Kiedy przyszła USADA to nawet nie szukali mnie. Nie wiedzieli gdzie jestem.

Wciąż tu jestem, pokonałem Tilla. Tego młodego byka. On ma 25 lat, pokonałem go człowieku. Dali następnie mi Bena, bo myśleli, że nie poradzę sobie z nim. I co? Zamordowałem go

– mówi Masvidal.

Ja robię swoją robotę dobrze. Nie oszukuje jak cała reszta w ciągu każdego dnia. Niektórzy mówią do mediów, że tego nie robią, a tak czy inaczej są na soku. Nie trzeba się martwić o nas, o naturalnych zabójców. Prawdziwi naturalni zabójcy. Tacy jesteśmy, nawet gdy nie nagrywają nas kamery

– stwierdził 33-letni Gamebred.

Przeczytaj także: Colby Covington: Khabib to kochanek owiec!

 

 

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane