Cris Cyborg Dana White

Cris Cyborg do Dany White’a: Przestań kłamać!

Brazylijka w swoim ostatnim pojedynku pokonała na punkty Felicię Spencer po trzy rundowej walce.

Cris Cyborg dąży do rewanżu z Amandą Nunes. Jak pamiętamy była mistrzyni kategorii piórkowej dość sensacyjnie została znokautowana przez swoją rodaczkę w pierwszej rundzie. Od tamtej pory Cris Cyborg upomina się o rewanżowy pojedynek z Nunes. Nie śpieszno jednak UFC, by do tej walki doszło.

Po zwycięstwie w ostatni weekend nad Felicią Spencer, Cris Cyborg złapała White’a na backastage’u i poprosiła o natychmiastowy rewanż z Amandą.

Wiesz, że chciałam rewanżu. Przestań kłamać w końcu. O czym Ty opowiadasz, że ja nie chcę tej walki? Wiesz bardzo dobrze, że chcę tego starcia i nie jestem przestraszona

– powiedziała rozżalona całą sytuacją Brazylijka.

Dana White bardzo szybko odpowiedział Cris Cyborg i obiecał, że dostanie upragniony pojedynek rewanżowy z Amandą Nunes.

Ja nie kłamię. Najpierw porozmawiaj z twoimi menadżerami o tym co się stało. Ja chcę tej walki. Zrobię wszystko, żeby do niej doprowadzić

– skwitował włodarz UFC.

Cris Cyborg i Dana White nie mają ze sobą po drodze. Często mówiło się o tym, iż Brazylijka ma zbyt wygórowane żądania finansowe. Po sobotnim pojedynku Cyborg, White nie szczędził słów krytyki byłej mistrzyni kategorii piórkowej. Stwierdził nawet, że w takiej formie Cyborg nawet nie powinna prosić o walkę z Nunes, ponieważ zostanie bardzo szybko i łatwo pokonana.

Całe spotkanie Cris Cyborg z Dana White’m możecie obejrzeć TUTAJ.

Przeczytaj także: Masvidal do McGregora: Jeśli szukasz walki, to jestem tutaj!

 

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.