Cris Cyborg
USA Today

Cris Cyborg zostanie zwolniona z UFC!

Jak widać nie było dane Brazylijce zagościć na stałe w amerykańskiej organizacji UFC. Cris Cyborg nie dostanie oferty przedłużenia kontraktu.

Cris Cyborg od początku nie było po drodze z samym sternikiem amerykańskiego tuza, Daną White’m. Brazylijka upominała się o rewanż z Amandą Nunes. Cyborg dość sensacyjnie przegrała przez TKO w pierwszej rundzie i straciła pas mistrzowski kategorii lekkiej. Od tamtej pory Brazylijki i UFC zaczęły mocno się rozchodzić.

Wczoraj jednak stało się coś, czego mało kto mógł się spodziewać, bynajmniej nie w tak krótkim odstępie czasu po zwycięstwie Cris Cyborg nad Felicią Spencer. W wywiadzie z dziennikarką Laurą Sanko, dana White stwierdził, że Cyborg jest skończona i może iść gdzie chce.

Po pierwsze, to ja nigdy nie miałem jakiejś złej relacji z Cris Cyborg. Wszystkie te bzdury, który były przez nią pisane i kolejne unikanie Amandy Nunes. Dostałem wiadomość, mam to. Zamierzam zwolnić ją z kontraktu. Nie otrzyma od nas więcej żadnych ofert. Jest wolna, może robić co chce i iść do Bellatora lub innych organizacji. Ona szuka łatwych walk. Umowa stoi.

Dzisiaj poinformuję moich prawników, żeby skontaktowali się z jej teamem i oficjalnie zwolnili ją z kontraktu.

– powiedział Dana White.

Czekamy na stanowisko w całej sprawie głównej zainteresowanej. Może być, że to gra negocjacyjna prowadzona przez organizację UFC. W mediach od dłuższego czasu również spekulowało się na temat pojedynku Cris Cyborg z Julią Budd. Ten pojedynek może się odbyć tylko i wyłącznie w Bellatorze, gdyż do tej organizacji należy Budd.

Przeczytaj także: Touahri przed UFC Newark: Wolałbym wygrać w kiepskim stylu niż przegrać po super widowiskowej walce.

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane