Alexander Emelianenko
Zdjęcie: Reddit

Emelianenko otrzymał propozycję walki na Bare Knuckle FC

Młodszy z braci Emelianenko z pewnością byłby bardzo dobrym kąskiem dla organizacji BKFC, jednak problemy z prawem mogą uniemożliwić występy Rosjaninowi.

Alexander Emelianenko otrzymał ofertę walki na Bare Knuckle FC, jednak umowa nie jest jeszcze sfinalizowana. Wszystko przez to, że Rosjanin ma problem z otrzymaniem wizy na wylot do Stanów Zjednoczonych. Głównym problemem tego jest, iż Alexander w przeszłości miał duże problemy z prawem, odsiadując nawet swoje kary w więzieniu.

W marcu tego roku po wyjściu z więzienia młodszy z braci Emelianenko znów był na ustach wszystkich. Brat Fedora pod wpływem alkoholu staranował samochodem dwa auta podczas ucieczki przed Policją. Został wtedy zatrzymany, jednak w akcji brało udział wielu policjantów.

W 2014 roku został skazany na 4,5 roku więzienia za napaść seksualną na swojej gospodyni. Po ponad dwóch latach odsiadki Alexander Emelianenko został zwolniony warunkowo.

Do walk w MMA wrócił w 2017 roku i szło mu bardzo dobrze. Zwyciężył wtedy aż w 5 pojedynkach, a jeden zremisował. O jego sile mógł przekonać się również polski zawodnik Szymon Bajor, którego Rosjanin znokautował

Ewentualny występ w organizacji walk na gołe pięści stoi pod znakiem zapytania. Według doniesień mówi się, że Rosjanin zaakceptował ofertę BKFC. Wszystko w tym momencie rozchodzi się o wydanie wizy na wylot do USA. Jak wiadomo z tym jednak może być spory problem, i ostatecznie możemy młodszego z braci Emelianenko tam nie zobaczyć.

Przeczytaj także: Norman Parke kpi z Borysa Mańkowskiego!

Kategorie
BKFC

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.