Norman Parke kpi
Facebook/ Norman Parke

Norman Parke kpi z Borysa Mańkowskiego!

Irlandczyk z północy zadomowił się już na dobre w Ankosie Poznań, przy okazji przygotowań do walki z Marianem Ziółkowskim po raz kolejny oberwało się też Borysowi Mańkowskiemu.

Norman Parke zakpił z Borysa Mańkowskiego za pomocą swoich social mediów mówiąc, że jeśli Poznaniak chce z nim walki to niech o nią prosi. Jak wiadomo obaj panowie mieli okazję pojedynkować się przy okazji gali z numerem 47. Norman Parke pokonał wtedy Borysa Mańkowskiego przez decyzję sędziów. Borys bardzo długo nie mógł się pogodzić się z tą decyzją i twierdził, że to on wygrał ten pojedynek.

W mediach pojawiła się ostatnio wiadomość o rzekomym zejściu Borysa Mańkowskiego do kategorii lekkiej i pojedynku ze Storminem. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Normana.

Such a picture Rodney Moore 🤣 I thought they interview winner first.. ah well, big 💪🏼 dont do much. If Boris Mankowski…

Opublikowany przez 'Stormin' Norman Parke Niedziela, 4 sierpnia 2019

Panowie ewidentnie za sobą nie przepadają, a pobyt Normana w byłym klubie Borysa Mańkowskiego może tylko zaostrzyć ten konflikt.

Norman Parke w kolejnym pojedynku zmierzy się o pas mistrzowski kategorii lekkiej z Marianem Ziółkowskim na KSW 50 w Londynie.

Borys Mańkowski od czasu porażki z Irlandczykiem wciąż czeka na swój występ. Nie potwierdził też czy rzeczywiście w przyszłości będzie zmieniał kategorię wagową.

Przeczytaj także: Covington do Usmana: Przestań udawać kontuzje!

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane