Jan Błachowicz prowokuje Jona Jonesa

Jan Błachowicz prowokuje Jona Jonesa po UFC 241!

Polski zawodnik zaczyna powoli nabierać doświadczenia w grach medialnych i po raz kolejny wbił szpileczkę obecnemu mistrzowi Jonowi Jonesowi.

Jan Błachowicz skomentował wczorajszą galę UFC 241. Nie zabrało również zaczepki w kierunku obecnego mistrza Jona Jonesa.

UFC 241 było bardzo dobre. Fantastyczne walki. To samo zrobię z Tobą Jon Jones. Przeznaczenie chce żebyśmy spotkali się w tym roku. Ja będę gotowy. Zróbmy to.

Jon Jones ostatnio w superlatywach wypowiadał się o Janie Błachowiczu. Wczorajsza porażka daje nadzieje, że upragniony przez Polaka pojedynek dojdzie do skutku?

On jest duży, silny i techniczny. To byłoby z pewnością interesujące

Człowieku nie zdawałem sobie z tego sprawy. Nie uważam, że to byłoby zmarnowanie. To nasze indywidualne style robią to, że to gówno jest interesujące. Może będzie bryza, a może będzie burza, nigdy tego nie wiesz

– napisał Jon Jones do swoich kibiców odpowiadając im na pytania o potencjalny pojedynek z Cieszyńskim Księciem.

Jan Błachowicz zdał sobie sprawę z tego, że gra medialna to ważny element tego biznesu i jak widać nie zamierza wypuścić tej szansy z rąk. Polski zawodnik na co dzień trenujący w Warszawie już wcześniej łypał w kierunku mistrza.

Nie jestem Twitterowym wojownikiem, nie ma miliona fanów na Instagramie i nie posiadam sportowych samochodów. Jestem jednak jednym z czołowych zawodników w swojej dywizji. Zasłużyłem moim oddaniem i ciężką pracą na walkę o tytuł. Gwarantuje wam wspaniałe widowisko. Zróbmy to tu i teraz Jon Jones

– napisał Jan Błachowicz na swoim Twitterze kilka dni po walce z Rockholdem.

Przeczytaj także: Podsumowanie UFC 241 – Cormier vs. Miocic

Kategorie
UFC

Napisz komentarz

*

*

Powiązane