Conor o rewanżu z Khabibem
USA Today

Khabib: Conor powinien pójść do więzienia

Mistrz kategorii lekkiej UFC uważa, że Irlandczykowi należy się kara za incydent w dublińskim barze

Dagestańczyk wypowiedział się w głośnej sprawie ataku Conora McGregora na starszego mężczyznę. „The Eagle” w krytycznych słowach ocenił postawę swojego byłego rywala i stwierdził, iż zasługuje on na więzienie.

W rozmowie z „TMZ Sports” mistrz UFC w pierwszej kolejności skrytykował działania mediów, które jego zdaniem chcą przemilczeć całą sprawę.

To naprawdę dziwne, że media milczą w tej kwestii. Jestem sobie w stanie wyobrazić co by się działo, gdybym to ja zaatakował tego człowieka. Wszystkie media by o tym pisały.

Niepokonany w zawodowym MMA zawodnik podkreślił, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla postępowania Conora:

Jego zachowanie było naprawdę złe. Nawet gdyby ten starszy mężczyzna uderzył go dziesięciokrotnie, Conor nie miał prawa mu oddać. Starszym ludziom należy się szacunek.

Mówi się, że „The Notorious” zaatakował starszego mężczyznę po tym jak ten odmówił wypicia jego whiskey Proper No. Twelve. Podobna sytuacja miała miejsce na konferencji prasowej przed walką McGregora z Nurmagomedovem. Wówczas Irlandczyk również proponował Dagestańczykowi swoją whiskey. Khabib także odmówił.

Fani do mnie piszą i przypominają sytuację z konferencji, kiedy odmówiłem Conorowi alkoholu. Dlaczego wtedy mnie zaatakował?

-kontynuował Nurmagomedov.

Taki człowiek jak Conor powinien trafić do więzienia. Nie wiem jakim cudem wciąż otrzymuje on wizę do USA. Jest to człowiek pozbawiony klasy i jakiegokolwiek szacunku do innych. To bardzo źle wpływa na renomę naszego sportu.

Co sądzicie o słowach Khabiba? Gdzie jest granica kontrowersyjnych zachowań Conora?

 

Przeczytaj także: Jose Aldo chętny na walkę z Cejudo w kategorii koguciej!

 

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane