Stipe Miocic ubija Daniela Cormiera
Zdjęcie: Forbes

Stipe Miocic ubija Daniela Cormiera w 4 rundzie! [WIDEO]

Pas wraca do Stipe Miocića po fantastycznej wojnie z Danielem Cormierem!

Stipe Miocić ubił Daniela Cormiera w czwartej rundzie na gali UFC 241.

Zaczynamy. Długo oczekiwany rewanż w wadze ciężkiej pomiędzy Danielem Cormierem, a Stipe Miocicem. Początek rundy i badania z jednej i drugiej strony. DC czestuje srogimi lowkickami Miocica. Cormier zaczyna trafiać sierpowymi Stipe i dąży do sprowadzenia. Kapitalny slam wykonany przez Daniela Cormiera. Kontrola w parterze przez obecnego mistrza. Na chwile obecną Chorwat z amerykańskim paszportem bezradny. DC mocno obija w parterze byłego mistrza wagi ciężkiej.

Drugie starcie. Stipe Miocic zaczyna odważniej. Cios za cios. Wymiana za wymianę w drugiej rundzie. Cormier jakby zdecydowanie zwolnił w drugiej rundzie. Dużo ciosów Chorwata trafia w głowę Amerykanina. Świetna druga runda z obu stron.

Trzecia runda. Obydwaj już bardzo zmęczeni. A dopiero półmetek za nami. Batalia ciosów trwa. Ani jeden, a i drugi nie zamierzają odpuścić. Stipe Miocic dość mocno rozbity, lewe oko mocno zapuchnięte u pretendenta. Nadal trwa wymiana ciosów z jednej i drugiej strony.

Czwarta runda. Stipe Miocic wygląda na mocno porozbijanego. Obydwaj zawodnicy idą na wyniszczenie, bez kalkulacji w tej walce. Runda czwarta podobna do trzeciej, wojna do upadłego. Co tu się wydarzyło!? Stipe Miocić znokautował Daniela Cormiera!

Przeczytaj także: Nate Diaz wraca i pokonuje Anthony’ego Pettisa!

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane