ACA 100 Taylor
ACA

ACA 100: Jesse Taylor powraca do walk!

Dwukrotny pretendent KSW w wadze półśredniej oraz średniej oraz były zawodnik UFC zawalczy w największej organizacji MMA w Europie.

Na gali ACA 100 na stare śmieci powróci Jesse Taylor. „JT Money” walczył już w ACB lecz nie zdołał odnieść zwycięstwa.

Taylor dwukrotnie bez powodzenia próbował zdobyć mistrzowskie pasy KSW. Na gali KSW 17 został poddany przez Mameda Chalidowa w walce o pas wagi średniej. Natomiast na gali KSW 32 w walce o trofeum dywizji półśredniej poddał go Borys Mańkowski. Co ciekawe, pierwotnym rywalem Borysa miał być Michail Tsarev, który przegrał z Taylorem na gali S-70 Plotforma Cup 2015. „JT Money” miał też dwie przygody w UFC. Świetne występy w dwóćh edycjach TUF-a skutkowały występami na galach największej organizacji na świecie. Za pierwszym razem przegrał z CB Dollowayem na gali UFC FN 14 i nie otrzymał kolejnej szansy. Wygranie edycji TUF: Redemption przypieczętował zwycięstwem nad Dhiego Limą, jednakże wpadka na badaniach antydopingowych i późniejsze zawieszenie skutkowały rozwiązaniem kontraktu.

Taylor walczył dwukrotnie na galach ACB jednakże bez powodzenia. Na gali ACB 40 poddał go Aslambek Saidov, natomiast na gali ACB 48 odklepał go Mukhamed Berkhamov.

Ustarmagomed Gadzhidaudov znajduje się aktualnie w dość ciężkim położeniu. Przegrał dwie ostatnie walki z Eduardem Vartanyanem oraz Hacrenem Diasem. Polscy fani MMA mogą kojarzyć go z dwóch walk z Adrianem Zielińskim. W pierwszym starciu przegrał z Polakiem po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów, natomiast w rewanżu znokautował aktualnego mistrza FEN już w pierwszej rundzie.

Na gali ACA 100 będziemy mogli zobaczyć walki takich zawodników jak Magomed Bibulatov, Diego Brandao natomiast w walce wieczoru jubileuszowej gali Salman Zhamaldaev podejmie Felipe Froesa.

Czy Waszym zdaniem na gali ACA 100 Taylor odniesie pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA w Europie?

Kategorie
ACA

Leave a Reply

Powiązane