Roman Szymański
Zdjęcie: Polsat Sport

Doniesienia: Szymański zawalczy z Pejiciem w Zagrzebiu?

Kolejny zawodnik zapowiada występ w Zagrzebiu.

Ledwo opada kurz po gali KSW w Londynie, a już w pełni trwają przygotowania do następnego wydarzenia. Tym razem gotowość do występu w Zagrzebiu zasugerował Roman Szymański.

Wcześniej potwierdzono, że na KSW 51 zawalczy Filip Pejić, który jest z kategorii wagowej Szymańskiego. To podpowiada, że obydwaj skonfrontują się 9 listopada w klatce.

Szymański po raz ostatni walczył w klatce na gali KSW 48 w Lublinie. Przegrał wtedy z Salahdinem Parnasse przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Ogółem ma na koncie pięć walk w KSW. Pokonał Sebastiana Romanowskiego, Denilsona Nevesa i Daniela Torresa. Uległ z Marcinem Wrzoskiem i wspomnianym Parnasse.

Pejić w KSW zadebiutował w kwietniu, pokonując Filipa Wolańskiego, także w Lublinie po head kicku i punchach. Ma serię czterech zwycięstw z rzędu. Wcześniej walczył głównie w chorwackich organizacjach. Ma także występ w UFC, gdy przegrał z Damianem Stasiakiem w 2016 roku.

Organizacja potwierdziła już, że walką wieczoru KSW 51 będzie starcie Erko Juna z Mariuszem Pudzianowskim. W karcie potwierdzono także zestawienie Borysa Mańkowskiego z Vaso Bakoceviciem.

Przeczytaj także: Erko Jun o walce na KSW 51: Szykujcie się na fajerwerki

Kategorie
KSW

Leave a Reply

Powiązane