Jones wskazał z kim się zmierzy
Zdjęcie: mmamania.com

Jon Jones: Duża wiadomość nadchodzi – walka z Błachowiczem na horyzoncie?!

Amerykanin za pośrednictwem swojego Twittera zaapelował do swoich fanów by zapięli pasy, gdyż nadchodzi duża wiadomość. Czy to oznacza, że pojedynek z Janem Błachowiczem został przyklepany?

Jon Jones czekał na potencjalnego rywala w kolejnej obronie pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej organizacji UFC. Wszystko wskazuje na to, że panujący król znalazł godnego przeciwnika i niebawem go poznamy. Fani z nad Wisły bardzo życzyli sobie Jana Błachowicza, jest bardziej niż prawdopodobne, że rywalem Jonesa będzie właśnie Błachowicz.

Zapinajcie pas moi przyjaciele. Ogłoszenie dużej walki nadchodzi.

– napisał Jon Jones do jednego ze swoich fanów na Twitterze.

Po pokonaniu Luke’a Rockholda, Cieszyński Książę coraz śmielej zaczął upominać się o pojedynek z panującym na tronie „Bonesem”. Mało tego, ruszyła także akcja polskich fanów o bombardowaniu UFC oraz Jona Jonesa na walkę z Polakiem.

Kilka dni temu sternik UFC przyznał, że Błachowicz jest potencjalnym rywalem dla Jona Jonesa i nie wyklucza możliwości takiego zestawienia. Przyznał nawet, że ten pojedynek próbowano zestawić na galę UFC 244, jednak nie doszło to do skutku.

Wielu potencjalnych rywali dla Jana ma zabukowane już walki. Smith i Santos są kontuzjowani, więc w tym roku także nie wrócą. Daniel Cormier, który wydawał się realnym zagrożeniem do walki z Jonesem odpadł w przedbiegach po nokaucie z rąk Stipe Miocicia na UFC 241.

Nic także nie wskazuje na to, żeby 32-latek urodzony w Nowym Jorku przeniósł się do wagi ciężkiej. Wielu jego sympatyków chciałoby walki ze Stipe Miociciem, UFC ma chyba inne plany na mistrza kategorii ciężkiej. W takim wypadku daje to ogromną szansę na dopięcie największej walki w historii polskiego MMA.

Przeczytaj także: Wypłaty po UFC 242: Khabib zgarnia rekordową pulę!

 

Kategorie
UFC

Dodaj komentarz

Powiązane