wrzosek
ksw

Wrzosek przed walką z Parke: Nie będę kalkulował

Na KSW 50 kolejną szansę walki o pas otrzyma Marcin Wrzosek.

Wrzosek zmierzy się z Normanem Parke o tymczasowy pas wagi lekkiej. Przypomnijmy, że „Polish Zombie” zastąpił kontuzjowanego Mariana Ziółkowskiego.

Wrzosek jest bardzo zmotywowany do tego starcia i uważa, że głupotą byłoby gdyby odrzucił taką propozycję.

Gdybym nie wziął tej walki to bym żałował do końca życia, tym bardziej, że byłem w pełnym treningu, trenowałem 2 razy dziennie. Dla takich szans warto żyć. Myślę, że w nadchodzącą sobotę jestem w stanie zszokować świat i przynieść ten pas do Polski.

-powiedział w rozmowie z Maciejem Turskim.

Jestem zdrowy i gotowy by zawalczyć o ten pas z Normanem. Norman to jedno z największych wyzwań w moim życiu, zawodnik, który osiągnął dużo na europejskiej jak i światowej arenie. On zwyciężył TUF-a, ja tam doszedłem do półfinału, myślę więc, że to jest bardzo dobry pojedynek.

Mimo wzięcia pojedynku na 2 tygodnie przed walką, Wrzosek jest pewny, że będzie przygotowany na pięć rund.

W treningu i przygotowaniach robię ponad pięć rund, więc będę przygotowany. W poniedziałek zrobiłem sobie jeszcze kontrolnie pięć rund, w piątek full MMA ze świeżym przeciwnikiem co rundę i podołam. Norman spodziewający się tego, że ja się wygazuję w pierwszej czy drugiej rundzie, po prostu się rozczaruje. On jakby lekceważy mnie mocno i to jest jego błąd.

-zapewnił.

Jeśli zdarzy się okazja by skończyć go przed czasem, nie będę kalkulował. Nikt za godziny mi nie płaci, chce skończyć go jak najszybciej i zabrać pas do hotelu, do domu.

Jak myślicie, jak zakończy się pojedynek Wrzosek vs Parke?

Gala KSW 50 odbędzie się 14 września w SSE Arena Wembley w Londynie.

Zobacz także: Norman Parke: Gamrot niech zrezygnuje ze swoich wspomagaczy, jeśli w ogóle chce trafić do UFC

Kategorie
KSWPolska

Dodaj komentarz

Powiązane