Norman Parke gołe pięści
Zdjęcie: sportowefakty.wp.pl

Norman Parke: Gamrot niech zrezygnuje ze swoich wspomagaczy, jeśli w ogóle chce trafić do UFC

Już w najbliższą sobotę dojdzie do pojedynku Normana Parke z Marcinem Wrzoskiem. Irlandczyk z północy zapowiada świetną formę oraz to, że jest przygotowany na walkę na całym dystansie.

Norman Parke przed KSW 50 zapewnia, że jest w świetnej formie oraz nie będzie miał problemu ze ścinaniem wagi tym razem. Zapytany jak idzie cięcie wagi, napisał, że bardzo dobrze między innymi dzięki Kubie Mauriczowi, z którym rozpoczął współpracę.

75,7 kg dzisiaj rano. Jestem przekonany, że nie będzie takiego dramatu, jak ostatnio kiedy ścinałem 7 kilogramów z samej wody. Wszystko dzięki Kubie Mauriczowi. Bardzo ważne były także treningi, które odbyłem w Polsce.

Norman Parke chciałby także, jeśli zdobędzie pas w sobotę zmierzyć się z mistrzem Bellatora, bądź Rizin. Nie lekceważy oczywiście Marcina Wrzoska, ale jak zapewnia jest gotowy na wojnę przez pięć rund.

Jak już zdobędę za tydzień pas na KSW, to fajnie byłoby się zmierzyć z mistrzami Rizin lub Bellatora. Mam nadzieję, że taka furtka otworzy się dla mnie po tej walce. Mistrz numer jeden w Wielkie Brytanii, czy nie za szybko o tym mówię? Oglądajcie i sami zobaczycie.

Może jednak nie będę za wiele mówił, bo będzie że lekceważę grubego Zombie. Raz to zrobiłem i drugi raz tego nie zrobię. Fakt, że moja waga teraz to 75,7, pokazuje to jak bardzo zaangażowałem się w treningi i dietę. Jestem gotowy na pięć rund. Nikt mnie nie zatrzyma.

Wczoraj odbywała się gala UFC 242. Po raz kolejny Khabib Nurmagomedov nie dał szans swojemu przeciwnikowi. Wielu fanów w Polsce wskazuje, że pogromcą Dagestańczyka w przyszłości może być Mateusz Gamrot. Norma pokusił się o komentarz na temat ewentualnego pojedynku między Nurmagomedovem, a Gamrotem.

No cóż, a co z moimi dwiema walkami z nim, w których powinien zostać zdyskwalifikowany. On nie pokona Khabiba. Najpierw niech zrezygnuje ze swoich wspomagaczy, jeśli w ogóle chce trafić do UFC.

Pojedynek Normana Parke z Marcinem Wrzoskiem odbędzie się już w następną sobotę na KSW 50 w Londynie.

Przeczytaj także: Poirier po przegranej na UFC 242: Przygotowując się na to, nie szedłem na żadne skróty

 

Kategorie
KSW

Napisz komentarz

*

*

Powiązane