Roberto Soldić
fot. facebook.com/konfrontacja

Kincl wypada z karty walk KSW 50! Soldić z nowym rywalem!

Jubileuszowa gala z kolejnymi zmianami w rozpisce. Tym razem do grona kontuzjowanych dołączył Patrik Kincl.

Patrik Kincl nie zawalczy na KSW 50. Tym samym Roberto Soldić na trzy dni przed galą poznał nowego rywala. O wypadnięciu czeskiego zawodnika z gali KSW 50 początkowo pisał portal mmanews.pl.

Jest nim Michał „Zgniatacz” Pietrzak. Ma na koncie jedenaście walk, z czego osiem zwycięskich. Ostatnie pojedynki stoczył w klatce organizacji Babilon MMA. Pokonał kolejno: Adama Biegańskiego, Mariusa Bagdonasa i Adriana Błeszyńskiego.

Zmiany w karcie KSW 50

Warto podkreślić, że w rozpisce walk gali KSW 50 doszło już do kilku przetasowań w ostatnich tygodniach. I to w najważniejszych starciach, bowiem o tytuły mistrzowskie. Phil de Fries początkowo miał walczyć z Damianem Grabowskim, ale ostatecznie zmierzy się z Luisem Henrique. Kilka dni temu z karty wypadł także Marian Ziółkowski, a zamiast jego z Normanem Parke zawalczy Marcin Wrzosek.

Pierwotnie włodarze KSW przymierzali się także do zestawienia Aleksandry Roli z Karoliną Owczarz. Rola jednak zadebiutuje przeciwko Catherine Costigan.

Kolejny raz zmieniają się również plany wobec samego Roberto Soldicia. Wszelkie doniesienia początkowo sugerowały, że Chorwat zawalczy w Londynie z Paulem Daleyem. Prawdopodobnie na przeszkodzie stanęły warunki kontraktu Daleya z Bellatorem. Wtedy postanowiono, że szansę na debiut w KSW otrzyma Kincl, który robił dobre wrażenie między innymi na galach ACA. Czech jednak też wypadł z karty, prawdopodobnie przez problemy zdrowotne.

Gala KSW 50 już w najbliższą sobotę, 14 września w londyńskiej SSE Arena. Dzień wcześniej odbędzie się tradycyjna ceremonia ważenia.

Przeczytaj także: Norman Parke: Gamrot niech zrezygnuje ze swoich wspomagaczy, jeśli w ogóle chce trafić do UFC 

Kategorie
KSW

Dodaj komentarz

Powiązane