ACA 101 Celiński
ACA

ACA 101: Karol Celiński poznał rywala!

Włodarze czołowej europejskiej organizacji MMA ogłosili trzy kolejne zestawienia nadchodzącej gali w Warszawie.

Na gali ACA 101 Karol Celiński podejmie Samiego Antara, Radosław Paczuski zmierzy się z Danielem Płonką a Mateusz Łazowski zawalczy z  Przemysławem Dzwoniarkiem.

Karol Celiński vs Sami Antar

Celiński to były pretendent do pasa mistrzowskiego ACA. W drodze do osiągnięcia statusu pretendenta uporał się kolejno z Łukaszem Parobcem, Vinny Magalhãesem, Maxem Futinem i Lukiem Barnattem. Niestety, na gali ACA 92 w Warszawie „Cebula” musiał uznać wyższość Dovletdzhana Yagshimuradovowa, który znokautował go w czwartej rundzie pojedynku. Na zwycięski szlak próbował powrócić na gali ACA 96 w Łodzi w rewanżowym pojedynku z Barnattem. „Bigslow” znokautował Polaka już w pierwszej rundzie i zrewanżował się za dyskusyjną porażkę z gali ACB 88.

Antar również wystąpił na gali ACA 96 w Łodzi i również nie może zaliczyć tamtego występu do udanych, bowiem został znokautowany przez Carlosa Eduardo w drugiej rundzie.

Na gali ACA 101 zarówno Celiński jak i Antar będą walczyć więc o to, by zaprezentować się jak najlepiej, bo kolejna porażka może oznaczać pożegnanie z organizacją.

Radosław Paczuski vs Daniel Płonka

Paczuski zadebiutował w MMA na gali ACA 92 i wypunktował Jarosława Lecha, choć walka ta nie była spacerkiem i obnażyła braki parterowe tego świetnego kickboxera. Na gali ACA 96 wygrana przyszła zdecydowanie łatwiej, gdyż już w pierwszej rundzie znokautował Damiana Ostępa. Daniel Płonka zadebiutuje w MMA a spotkanie dwóch kickbokserów wyraźnie sugeruje w jakiej płaszczyźnie potoczy się pojedynek. Możemy się zatem spodziewać, że walka raczej nie dotrwa do decyzji sędziów.

Mateusz Łazowski vs Przemysław Dzwoniarek

Łazowski na gali ACA 92 w Warszawie ekspresowo ubił Dawida Kobierę, który uchodził za niemal murowanego faworyta. Na gali RWC 3 musiał jednak uznać wyższość Adama Pałasza, który poddał go w drugiej rundzie. Dzwoniarek stoczył jedną zawodową walkę w MMA. Na gali West Fighting MMA 4 wygrał z Michałem Piwowarskim. Wygrana ta miała jednak gorzki smak, gdyż rywal został zdyskwalifikowany po wyprowadzeniu nielegalnego kolana. Na gali ACA 101 będzie chciał wygrać dzięki własnym umiejętnościom a nie dzięki błędom rywala.

Na gali ACA 101 zawalczą także Piotr Strus, Aslambek Saidov oraz Daniel Omielańczuk.

Kategorie
ACA

Napisz komentarz

*

*

Powiązane

 • Bekhzod Nurmatov
  ACA

  Bekzhod Nurmatov zmarł po walce z Beslanem Isaevem

  Bekzhod Nurmatov stoczył z Beslanem Isaevem wyrównaną walkę na gali ACA 100. Po trzech rundach sędziowie przyznali niejednogłośnie zwycięstwo Isaevowi. Nurmatov przeważał w płaszczyźnie zapaśniczej, natomiast w stójce wygrywał...
 • ACA 101 Eskijew
  ACA

  ACA 101: Lom-Ali Eskijew poznał rywala!

  Na gali ACA 101 w Warszawie na zwycięską ścieżkę postara się powrócić Lom-Ali Eskijew. Eskijew znajduje się aktualnie po dwóch porażkach. Na gali ACB 89 musiał uznać wyższość Mukhameda...
 • ACA 100 gal
  ACA

  ACA w przeciągu pięciu lat zorganizowało 100 gal!

  ACA na rynku MMA działa od 2014 roku i ma już na swoim koncie gale w Rosji, Polsce, USA, Brazylii, Australii, Anglii, Austrii i Niemczech. Organizacja jest uznawana za...
 • ACA 100 gal
  ACA

  ACA 100 Fight Day – wyniki

  Gala ACA 100 Fight Day dobiegła końca. Poniżej komplet wyników: Wenderes da Silva wygrał rewanżowe starcie z Baysangurem Vakhitovem przez decyzję sędziów. W pierwszej walce również górą był Brazylijczyk....