ACA 101 Eskijew
ACA

ACA 101: Lom-Ali Eskijew poznał rywala!

Niepokonany Dmitriy Parubchenko wystąpi na gali w Warszawie.

Na gali ACA 101 w Warszawie na zwycięską ścieżkę postara się powrócić Lom-Ali Eskijew.

Eskijew znajduje się aktualnie po dwóch porażkach. Na gali ACB 89 musiał uznać wyższość Mukhameda Kokova, który wypunktował go większościową decyzją. Była to jego pierwsza porażka od 2014 roku, kiedy to w rewanżowej walce poddał go Max Coga. Panowie po raz pierwszy spotkali się w 2012 roku i wówczas również górą był Coga. Na gali ACA 95 będąc zdecydowanym faworytem został znokautowany przez Armana Ospanova latającym kolanem już w dziesiątej sekundzie drugiej rundy. Wcześniej dwukrotnie triumfował na galach ACB – na gali ACB 74 znokautował Felipe Cruza a na gali ACB 78 wypunktował doświadczonego Luisa Palomino.

Parubchenko legitymuje się nieskazitelnym rekordem 14-0. Walka na gali ACA 101 będzie debiutem w federacji. Wcześniej walczył m.in na galach Tech-Krep. Walczył głównie z mało doświadczonymi rywalami. Jednak w jego rekordzie można doszukać się kilku wartościowych nazwisk m.in Bayzeta Khatkhokhu oraz Naoyuki Kotaniego.

Na gali ACA 101 zawalczą m.in Daniel Omielańczuk, Aslambek Saidov oraz Piotr Strus, którzy poznali już rywali Na ogłoszenie rywala czeka Karol Celiński. Możliwe, że na tej gali zadebiutuje Rafał Haratyk, który pierwotnie miał walczyć na gali w Moskwie, jednak wykluczyła go kontuzja.

Czy Waszym zdaniem na gali ACA 101 Eskijew powróci na zwycięski szlak?

Kategorie
ACA

Dodaj komentarz

Powiązane