Grzebyk rozwiązał kontrakt z FEN
Zdjęcie: fen

Grzebyk przed FEN 26: Uwierzcie, to będzie naprawdę dobry pojedynek

Na zbliżającej się gali FEN 26 swój kolejny występ zaliczy podwójny mistrz tej organizacji, Andrzej Grzebyk.

Grzebyk zmierzy się z Robertem Fonsecą, który na co dzień walczy w kategorii półśredniej. Walka będzie o pas wagi średniej, z tego też względu pojawiła się krytyka wśród fanom. Co sądzi o tym „Double Champ”?

Przykro mi, że pojawiła się taka krytyka. Nie mi to oceniać, ale zgodziliśmy się na to zestawienie, więc dlaczego miałoby się nie odbyć? Robert nie brałby tej walki, jeśli czułby się na nią za słaby. Będzie przygotowany na sto procent. Oczywiście to starcie mogłoby się odbyć w kategorii 77 kilogramów. Ja chciałem bronić pas w wyższej dywizji, więc szanuje go, że podjął się tego wyzwania. Uwierzcie, to będzie naprawdę dobry pojedynek.

powiedział Maciejowi Turskiemu.

Andrzej Grzebyk zapewnia, że w trakcie obozu wszystko szło i idzie jak najlepiej i na gali FEN 26 mamy zobaczyć świetną formę.

Wszystko przebiega bardzo odpowiednio. Jestem wyleczony, nie mam żadnych kontuzji. Jestem należycie skupiony i zmotywowany. Miałem obozy sparingowe i wydolnościowe. To były trzy ciężko przepracowane miesiące. Dlatego z uśmiechem na twarzy mogę zapewnić, że w sobotniej walce zobaczycie najlepszego Andrzeja. Nie mogę się doczekać.

Jak myślicie, czy Grzebyk obroni pas na FEN 26?

Gala FEN 26 odbędzie się już w najbliższą sobotę, 12 października.

Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk nie da rady zrobić wagi na UFC w Tampa. Waterson odrzuciła catchweight!

 

Kategorie
FENPolska

Leave a Reply

Powiązane