Michał Włodarek
Zdjęcie: Sportowe Fakty

Michał Włodarek kolejnym bohaterem KSW 52!

"Komar" od dłuższego czasu pozostawał nieaktywny i mało kto spodziewał się jego powrotu, szczególnie do największej polskiej organizacji MMA.

Michał Włodarek jednak wraca i zawalczy na KSW 52 w Gliwicach. Takie informacje za pośrednictwem Twittera podał Kuba Voranek.

“Komar” swoje ostatnie dwa pojedynki przegrywał z Michałem Kitą oraz z Olim Thompsonem przez dyskwalifikacje. Obydwie te porażki zaliczył pod banderą KSW. Włodarek był nieaktywny od prawie dwóch i pół roku. Zawodnik z Poznania w 2017 roku miał zawalczyć na jednej z czeskich gal. Niestety złamał palec i został kontuzjowany tuż przed tym pojedynkiem. Nawet gdyby nie kontuzja, to do tego pojedynku prawdopodobnie i tak by nie doszło bo czeska organizacja zawinęła żagle i splajtowała.

Na chwilę obecną nie wiadomo z kim mógłby zmierzyć się “Komar”. W kuluarach mówi się, że jego potencjalnym rywalem mógłby być Michał Andryszak. Obydwaj panowie mieli okazję już skrzyżować ze sobą rękawice. Na gali KSW 28 lepszy jednak okazał się Włodarek, który w pierwszej rundzie ekspresowo ubił “Longera”

Przeczytaj także: Norman Parke gotowy na KSW w Gliwicach!

Kategorie
KSW
2 komentarze
 • Mati
  5 października 2019 at 16:52
  Napisz komentarz

  Czyli juz KSW totalnie nie wie kogo dac.
  Jak daja takiego Komara ktory nic soba nie reprezentuje oprocz glupawki,jego sztab szkoleniowy jest conajmniej smieszny to znaczy ze KSW sie sypie…

 • Kozi
  6 października 2019 at 14:47
  Napisz komentarz

  Seriooo?przeciez ten człowiek nadaje się do bójek ulicznych a nie w octagonie…

 • Napisz komentarz

  *

  *

  Powiązane