Nate Diaz oczyszczony
Bloody Elbow

Nate Diaz: Nie walczę z klaunami

Nate Diaz już w sobotę stanie przed szansą wywalczenia historycznego tytułu BMF.

Nate Diaz zmierzy się z Jorge Masvidalem w main evencie gali UFC 244. Starcie obu Panów jest reklamowane jako walka dwóch gangsterów a stawką pojedynku jest tytuł BMF (Baddest MotherFucker).

Dla wielu zawodników głównym celem będąc w UFC jest stanie się mistrzem tej organizacji, jednak nie dla Nate’a Diaza. Młodszy brat Nicka przekonuje, że teraz interesuje go tylko tytuł BMF i nie ma zamiaru celować w tytuł mistrza UFC.

Będę bronić tego pier**lonego pasa w Madison Square Garden w walce z tym skur**synem. On jest najlepszym skur**synem i ja także. Tylko najtwardszy skur**syn przetrwa. To prawdziwe gówno i prawdziwe show. Nie zamierzam robić jakiś podróbek w stylu wyzywania kogoś do walki. Ten, kto chce walczyć z BMF i jest BMF, taką walkę dostanie. Nie walczę z klaunami.

-powiedział dla ESPN.

Nie walczę o tytuł, to oni będą walczyć o mój tytuł. Ten tytuł jest tutaj.

Jak widać Diaz chce teraz skupić się w 100% na dawaniu show fanom, co za tym idzie walkami z samymi “twardzielami”. Pierwsza okazja już w ten weekend. Jednak jeżeli przyjdzie walka z naprawdę dobrymi pieniędzmi na stole z kimś z poza środowiska BMF, to czy Nate Diaz zmieni zdanie?

Zobacz także: McGregor przygotuje Fury’ego do walk w MMA?

 

Kategorie
ŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane