Cat Zingano
Zdjęcie: BJPenn.com

Oficjalnie: Cat Zingano w Bellatorze

Organizacja Bellator MMA kontynuuje zaciąg byłych zawodników i zawodniczek z UFC.

ESPN poinformowało, że Cat Zingano związała się z Bellatorem. Kontrakt podpisała na kilka walk, nie podano dokładnie tej liczby. W zeszłym miesiącu została zwolniona z UFC. Tam zdołała zostać nawet pretendentką do mistrzostwa wagi koguciej. U nowego pracodawcy będzie walczyć w dywizji piórkowej.

Zapytali mnie o kwotę jaka by mnie uszczęśliwiła i wrócili z jeszcze większą. Nie będę kłamała, początkowo walczyłam z podjęciem tej decyzji. Byłam zmęczona umysłowo. Jestem zadowolona z tego jak się to potoczyło. Nadal mogę osiągnąć wiele rzeczy, tylko przez inną platformę. Mogę też wyznaczyć sobie nowe cele. Zaczynam wszystko od nowa, jednocześnie wracając do swoich korzeni. Jestem podekscytowana i poddenerwowana nowymi możliwościami – powiedziała Zingano, cytowana przez ESPN.

Cat ma na koncie dziesięć wygranych i cztery porażki. Największe zwycięstwa odniosła nad Amandą Nunes i Mieshą Tate. Dzięki znakomitemu wejściu do UFC w 2015 roku była nawet pretendentką do mistrzostwa wagi koguciej, które należało do Rondy Rousey. Zingano jednak szybko odklepała.

Przeczytaj także: McGregor przygotuje Fury’ego do walk w MMA?

Kategorie
Bellator

Napisz komentarz

*

*

Powiązane