conor mcgregor przechodzi na emeryturę
usatoday

Conor McGregor i jego manager zaprzeczają ostatnim doniesieniom o napaści seksualnej

Pojawiają się nowe wątki w sprawie rzekomej napaści seksualnej, której miał dopuścić się Conor McGregor.

Conor McGregor i jego menedżer Audie Attar zdecydowanie zaprzeczają zarzutom napaści seksualnej przez irlandzką gwiazdę MMA.

Kilka tygodni temu na Wyspach pojawiły się informacje jakoby “wielka irlandzka gwiazda sportu” dopuściła się napaści seksualnej na kobietę w jednym z dublińskich pubów.

Teraz do sytuacji odniósł się manager Conora McGregora, Audie Attar w rozmowie z Arielem Helwanim w jego cotygodniowym show.

Conor zdecydowanie zaprzecza wszelkim zarzutom o niewłaściwe zachowanie seksualne lub wszelkie wykroczenia. Zaprzeczamy temu zdecydowanie, on również. Dokładnie przecież wiemy kim on jest, on sam wie, kim jest i wiemy, jaka jest prawda.

-przekonuje Attar.

Manager Conora doskonale zdaje sobie sprawę, że McGregor jest osobą, która popełnia błędy ale nigdy nie zrobiłby czegoś takiego.

Obecnie McGregor nie ma jeszcze wyznaczonej walki. Jednak manager Irlandczyka zdradzi, że niebawem nadejdzie jej ogłoszenie.

Oboje uzgodniliśmy termin i uzgodniliśmy przeciwników. Umowa jest nieuchronna. Nie widzę nic, co mogłoby nam przeszkodzić. Myślę, że obie strony chcą to zrobić. Myślę, że leży to w najlepszym interesie wszystkich zaangażowanych stron.

-zapewnił.

Conor McGregor nie tak dawno podczas pobytu w Rosji ogłosił swój powrót na galę UFC w Las Vegas, 18 stycznia. Dużo mówi się, że pierwszym przeciwnikiem McGregora będzie Donald Cerrone.

Co sądzicie o wypowiedzi managera Conora dotyczącej zarzutów napaści seksualnej?

Zobacz także: Masvidal: Jak Canelo chce to mogę też skopać jego dupę

Kategorie
NEWSŚwiatUFC

Leave a Reply

Powiązane