Dana White Jacare UFC 249
zdjęcie: yahoo

Dana White nie jest zainteresowany rewanżem Diaza z Masvidalem

Kurz powoli opada po gali UFC 244, w walce wieczoru dwóch "gangsterów" lepszym okazał się Jorge Masvidal, który zastopował Nate'a Diaza.

Dana White nie jest zainteresowany rewanżem Diaza z Masvidalem. Sternik UFC przyznał w wywiadzie po UFC 244, że widzi dużo innych, ciekawszych opcji dla 34-latka z Miami.

Nie, to mnie nie interesuje na chwilę obecną. Dostałem już kilka pytań dzisiejszego wieczoru – “Dlaczego Diaz został zatrzymany w rundach, w których mógł przechylić walkę na swoją szalę?” Tak się by nie stało. Masvidal wygrywał bezsprzecznie ten pojedynek. Bardzo dobrze się prezentował.

Cały rok prezentował się świetnie, jeśli któryś z zawodników zasłużył na pochwały to właśnie ten dzieciak. Uważam, że bardzo dużo, ciekawych opcji zbliża się dla Jorge. Zobaczymy co z tego wyjdzie i jak to wszystko się potoczy.

– skomentował ewentualną możliwość rewanżu pomiędzy Nate’em Diazem i Jorge Masvidalem.

Obydwaj zawodnicy są jak najbardziej chętni na pojedynek rewanżowy, ale czy UFC będzie chętne zorganizować rewanż z miejsca? Wszystko na to wskazuje, że Dana White ma zupełnie inne plany wobec obu zawodników. Nate Diaz po pojedynku przyznał, że gdyby był na miejscu Masvidala nie cieszył by się z tego zwycięstwa.

34-letni Masvidal jest gotów na rewanż z młodszym z braci Diaz, ale na celownik wziął także ewentualnego zwycięzcę pojedynku Usman vs. Covington. Kolejka do Gamebreda ustawi się bardzo szybko, Conor McGregor to kolejny śmiałek do walki o pas BMF. Szanse na to zestawienie są jednak nikłe.

Przeczytaj także: Nate Diaz: Rewanż z Masvidalem jest tym czego teraz chcę!

Kategorie
UFC

Leave a Reply

Powiązane