Maciej Kawulski podsumował Tylko Jeden
fot. Sport.Onet.pl

Maciej Kawulski: Jesteśmy jedyną wyspą MMA na świecie po UFC

Współwłaściciel KSW udzielił wywiadu dla Kasi Gargol w którym opowiedział o historii powstania polskiej organizacji oraz o tym w jakim organizacja znajduje się teraz miejscu.

Maciej Kawulski gościł w wywiadzie u Kasi Gargol, gdzie zabrał głos na temat rozwoju oraz powstanie organizacji KSW. Zapytany o to jak rozwija się organizacja i czy nie było nigdy żadnych zgrzytów pomiędzy nim, a Martinem Lewandowskim odpowiedział:

Teoretycznie od Tokio do Stanów Zjednoczonych jesteśmy jedyną wyspą MMA na świecie po UFC. To się rzadko zdarza, że Polska jest w czymś numer dwa na świecie.

Jesteśmy bardzo niezgodni, mamy kompletną wizję na rozwój. Ciągle właściwie się nie zgadzamy. Potrafimy, jednak znaleźć kompromis w tym wszystkim. Wiesz, dzisiaj KSW to jest machina, to są ludzie nie można tej firmy teraz stawiać przez pryzmat jarmarku. To jest kilkadziesiąt osób, każda odpowiedzialna za coś innego. No ale zaczynaliśmy wszystko sami.

– powiedział Maciej Kawulski.

Trzeba przyznać, że sternik KSW bardzo odważnie stwierdził i ulokował polską organizację jaką drugą na świecie. W grę przecież wchodzą jeszcze Bellator, ACA, Rizin czy chociażby Cage Warriors. Nie zapominając oczywiście o ONE FC, które zbroi się z miesiąca na miesiąc.

Maciej Kawulski zabrał także głos w temacie współpracy z Martinem Lewandowskim i jak im się to układa od początku do teraz.

Nie jest już tak różowo (śmiech). Po piętnastu latach będąc partnerem, możesz życzyć sobie – i to jest wszystko – wzajemnej uczciwości i partnerstwa. Jak wiesz chemia mija po dwóch latach, a na pewno po piętnastu. Wiesz – fenomenem jest to, że rzeczywiście zrobiliśmy coś dużego i się nigdy nie oszukaliśmy i przez ten czas zawsze się uzupełnialiśmy.

Inspirują Cię ludzie. Myśmy się nawzajem inspirowali. Wiadomo, że jak się ludzie poznają to wszystko jest gorące. Dawaliśmy sobie taką siłę, żeby zrobić coś trudnego. Myśmy tworzyli markę, a za nią wypływała dyscyplina, a dziś ludzie trenują KSW.

– mówi Maciej Kawulski.

Cały wywiad możecie obejrzeć TUTAJ.

Przeczytaj także: KSW planuje podbijać nowe rynki europejskie

 

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane