Tomasz Narkun
Sport.Onet.pl

Martin Lewandowski wyznaczył kolejnego rywala dla Tomasza Narkuna!

Nie milkną echa gali KSW 51 w Zagrzebiu. Wielu zawodników zawiodło po całej linii, ale są też tacy którzy zyskali bardzo wiele.

Martin Lewandowski był jak zawsze rozmowny w wywiadzie z mediami. Wyznaczył tym razem pretendenta do tytułu w walce o pas z Tomaszem Narkunem. Mowa tutaj oczywiście o nikim innym jak o Ivanie Erslanie, który przebojem wszedł do organizacji KSW. Chorwat zdemolował w pierwszej rundzie Darwina Rodrigueza i z marszu stał się faworytem do walki o pas z „Żyrafą”.

Tomek ma kolejnego rywala! Zdecydowanie. Myślę, że pierwsza gala po nowym roku, bo już jakiś czas minął, odkąd Tomek walczył. Pierwsza gala w 2020. Myślę, że tak. Chyba że będzie jakiś inny pomysł, inny rywal, ale tak, raczej pierwsza gala.

– powiedział w wywiadzie dla mymma.pl Martin Lewandowski.

Tomasz Narkun od dłuższego czasu czeka na odpowiedniego pretendenta. Na gali KSW 50 walczył z Przemysławem Mysialą, ale zawodnik ze Szczecina pokonał go bez najmniejszych problemów. W kolejce czekał także Wagner Prado, niestety porażkami na rosyjskich galach stracił swoje miejsce w kolejce o pas.

Ivan Erslan jest niepokonany w swojej karierze zawodowej MMA. 27-latek z Zagrzebia notuje serię ośmiu zwycięstw z rzędu. Po fantastycznym pojedynku na gali w Chorwacji stał się faworytem do walki o pas z obecnym championem polskiej organizacji.

Przeczytaj także:  Mateusz Gamrot: Wypełniłem kontrakt z KSW

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane