Adesanya Romero
Zdjęcie: LowKick MMA

UFC uważa, że walka Adesanya vs Romero się nie sprzeda!

Israel Adesanya, stwierdził, że wciąż chce walczyć z Yoelem Romero, jednak UFC powiedziało mu, że ta walka się nie sprzeda!

Po tym, jak w mediach pojawiła się informacja, że Paulo Costa jest kontuzjowany i nie zawalczy o pas, Adesanya wyzwał na pojedynek Romero. Kubańczyk przyjął propozycję Nigeryjczyka, ale jak się okazuje, starcie obu panów może nie dojść do skutku.

W rozmowie z TMZ Sports, obecny mistrz dywizji średniej stwierdził, że amerykański gigant nie chce sfinalizować tej walki, ponieważ uważa, że ​​pojedynek ten nie przyniesie wystarczających zysków.

„Już wyzwałem tego gościa na pojedynek, ale UFC sądzi, że ta walka się nie sprzeda. Pieprzyć rekordy, chcę po prostu walczyć. Chciałbym walki z Yoelem, ale jeśli nie, to mam kilka innych pomysłów.”

Israel Adesanya oznajmił także, że nie interesuje go sprzedaż PPV. Uważa również, że ​​walka z Romero będzie gratką dla fanów i ma nadzieję, że UFC ostatecznie sfinalizuje to starcie.

„Powiedziałem, że chcę Yoela. P******** rekordy, to będzie świetna walka. Wygrałem z Whittakerem, Gastelumem i Silvą. Chcę pokonać wszystkich, którzy są najlepsi.”

Zobacz także: Bonusy po UFC Moskwa: Doceniono występ Davida Zawady

Kategorie
NEWSUFC

Dodaj komentarz

Powiązane