Erko Jun zapowiada powrót
Zdjęcie: klix.ba

Erko Jun zapowiada swój powrót!

Bośniak co prawda przegrał z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 51 w Zagrzebiu, ale nie zasypuje gruszek w popiele i zapowiada swój powrót.

Erko Jun mimo porażki z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 51 zapewnia, że niebawem znów zobaczymy go w akcji. Bośniak przegrał przez TKO w drugiej rundzie z 42-letnim Polakiem.

Momenty były, byłem blisko przedłużenia zwycięskiej passy. To jest MMA – wszystko wydarzyło się bardzo szybko, a ja dałem z siebie najlepsze, co miałem. Nie jestem więc zawiedziony, bo ludzie dostali świetną szansę. Co do atmosfery na bałkańskiej arenie, było naprawdę świetna.

Było dużo ciosów, ale też wrestlingu. Mój rywal jednak był potwornie silny i znakomicie radził sobie, kontrolując mnie z góry. To był jego sposób na zwycięstwo.

– powiedział dla Polsatu Sport zawodnik UFD Gym po walce z Pudzianowskim.

Pochodzący z Bośni Erko Jun zapowiada jednak swój powrót do klatki KSW. Trzeba przyznać, że nie wiele brakowało, a ten początkujący w MMA zawodnik miał szansę sprawić niespodziankę.

Muszę trochę odpocząć i wrócić na salę. Możecie być pewni, że wrócę!

– zapowiada Erko Jun.

Dla 29-latka była to czwarta walka w MMA. W pierwszych trzech Jun odnosił łatwe zwycięstwa nokautując swoich rywali i kończąc walki przed czasem. W walce z Mariuszem Pudzianowskim doświadczenie wzięło górę i Mariusz przechylił szalę zwycięstwa w drugiej rundzie na swoją korzyść. Współwłaściciel nie krył jednak zadowolenia z występu Bośniaka i z pewnością niebawem znowu zobaczymy go w polskiej organizacji.

Przeczytaj także: Martin Lewandowski wyznaczył kolejnego rywala dla Tomasza Narkuna

 

Kategorie
KSWNEWS

Leave a Reply

Powiązane