Norman Parke Mańkowski rewanż
punditarena.com

Norman Parke zaprasza Borysa Mańkowskiego na rewanż!

Irlandczyk z północy od zawsze był mocno aktywny w mediach. Niedawno pisał o walce na gołe pięści, tym razem wypowiedział się w temacie ewentualnego rewanżu z Borysem Mańkowskim.

Norman Parke zaprasza Borysa Mańkowskiego do „tańca” na kolejnej gali KSW. Jak pamiętamy panowie mieli okazje zmierzyć się ze sobą na KSW 47, i wtedy po niejednogłośnej decyzji sędziów wygrał „Stormin”. Irlandczyk z Północy za pośrednictwem swojego Facebooka napisał o możliwości rewanżu z Borysem Mańkowskim.

Zobaczylibyście drugą walkę ze mną i z Borysem? W pierwszej walce otrzymałem tą propozycję na trzy tygodnie przed. Moja kondycja nie była wtedy najlepsza, ale walczyłem bardzo mądrze. Daliśmy wyrównaną walkę i teraz możemy zrobić rewanż o pas w moim Belfaście!

– napisał na swoich social mediach Norman Parke.

Warto też napomnieć, że o trofeum w wadzę do 70 kilogramów pierwszeństwo miał Marian Ziółkowski. Jednak z pojedynku na KSW 50 w Londynie wykluczyła go kontuzja. Za Mariana z marszu do zastępstwa wszedł Marcin Wrzosek. Zawodnik z Shark Top Team Łódź dał dobrą walkę z Normanem i także ubiega się o rewanż.

Borys Mańkowski schodzi do kategorii lekkiej z dywizji półśredniej. W ostatnim pojedynku bardzo szybko z kwitkiem odprawił Vaso Bakocevicia. Tym zwycięstwem Poznaniak udanie zapoczątkował zmienianie kategorii wagowej. Pojedynek o pas wydaje się możliwy, gdyż Norman był w podobnej sytuacji zanim otrzymał szansę walki i tytuł.

Przeczytaj także: Kazieczko vs. Dubois ostatnią walką na KSW 52

Kategorie
KSWNEWS

Leave a ReplyPowiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.