Paul Daley
Zdjęcie: @semtex170 on Instagram

Paul Daley: Page jest przereklamowany

Michael Page do tej pory nie zrobił dużego wrażenia na Paulu Daley'u.

W ostatnią sobotę Michael Page pokonał Gianniego Melillo, przez nokaut w pierwszej rundzie podczas gali Bellatora w Londynie. „Venom” tym samym odniósł szesnaste zwycięstwo w karierze.

Ich pojedynek skomentował także Daley, który uderzył słownie w Page’a. Dla przypomnienia – obydwaj zmierzyli się już raz ze sobą w lutym. Wygrał wtedy Page przez jednogłośną decyzję sędziów. Daley nie mógł pogodzić się z takim rezultatem. I najwidoczniej wciąż nie może.

Jedyny sposób bym mógł odnieść przekonujące zwycięstwo, to nie dopuszczenie do decyzji sędziów. W mojej opinii wygrałem tamten pojedynek. Jeżeli ma dojść do rewanżu, to musi być to coś wielkiego. Na przykład tutaj, w Londynie na Wembley w 2020 roku. Co do samego Page’a, to musi pokazać więcej. Czy to w walce ze mną czy z kimś innym. Nie sądzę, że pokonanie go zapewni mi miano pretendenta – stwierdził Daley.

Wygląda zatem na to, że Daley ustalił sobie plan na nadchodzące miesiące. Warto wspomnieć, że swego czasu był przymierzany do KSW. Ale najwidoczniej temat na razie upadł.

Czytaj też: Lewandowski: Daley jest mocno brany pod uwagę jako rywal Soldicia

 

Kategorie
BellatorNEWS

Leave a Reply

Powiązane

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.