Alistair Overeem
Business Insider

Alistair Overeem: Za szybko przerwano walkę

W minioną sobotę Alistair Overeem doznał jednej z najboleśniejszych porażek w karierze. Jairzinho Rozenstruik znokautował go w ostatnich sekundach walki na gali UFC w Waszyngtonie.

Pojedynek trwał pięć rund i ostateczny cios padł w ostatnich czterech sekundach. Tym samym Overeem doznał osiemnastej porażki w karierze i oddaliły się marzenia o pasie mistrzowskim wagi ciężkiej.

Mimo to 39-letni weteran nie traci dobrego samopoczucia, co widać po jego wpisie na Twitterze. Choć jednocześnie oberwało się sędziemu.

Dostałem szwy. Usta nie wyglądają zbyt seksownie w tej chwili. Ale moim zdaniem trochę zbyt szybko przerwano pojedynek. Mam nadzieję, że jednak mogliście z niego czerpać radość – napisał Overeem.

„The Demolition Man” po ostatnich walkach miał nadzieję, że ponownie będzie rywalizować o tytuł mistrzowski. Miał bowiem serię dwóch zwycięstw, pokonując Sergeya Pavlovicha i Alexeya Oleinika. Jednak po tym nokaucie wydaje się, że to Jairzinho zdecydowanie bardziej zbliżył się do miana pretendenta.

Przeczytaj też: Jairzinho znokautował Overeema w ostatnich sekundach walki!

 

Kategorie
NEWSUFC

Leave a Reply

Powiązane