Łukasz Jurkowski
Zdjęcie: KSW

Łukasz Jurkowski: Już? Pośmiali się? Znaleźli kwaterkę na cmentarzu?

Po gali KSW 52 w mediach społecznościowych powstał pomysł walki Szymona Kołeckiego z Łukaszem Jurkowskim.

Propozycję takiego zestawienia zaproponowali fani, a idę szybko podchwycili Mirosław Okniński i Łukasz Jurkowski. Jednak wielu internautów wyśmiało również szanse „Jurasa” w tym pojedynku.

Ten postanowił odpowiedzieć na Facebooku.

Już? Pośmiali się, po ubliżali, skreślili na starcie, znaleźli kwaterke na cmentarzu? No to powiem Wam coś czego pewno i tak nie zrozumiecie. Życie polega na kolekcjonowaniu wrażeń i realizacji marzeń, a nie bezpiecznej wegetacji. Czasami warto wyjść poza strefę komfortu i zrobić coś fajnego. Dla siebie. Całe życie szukam wyzwań, głównie dlatego walczę od 20 lat. Nigdy nie wybierałem sobie łatwych rywali, a wręcz przeciwnie.

W czasach mojego prime dostawałem listę 5 rywali i ZAWSZE wybierałem najmocniejszego. Wygrywałem czy przegrywałem ale próbowałem. To samo było z Sokodjou. Miał mnie zmielić i wypluć w pierwszej rundzie. Udało się. Walke z Szymonem wymyśliliście Wy, kibice. Jak znam plany KSW to pewno mają zupełnie inny plan na karierę mistrza Kołeckiego. Ja już swoją zakończyłem, a wróciłem po kolejną dawkę emocji i adrenaliny. Jednak gdyby taka oferta była rzeczywiście to…przyjmę z zaszczytem i zrobię wszystko aby być gotowy w 100%. Lubię wyzwania, a nie bezpieczny pokoik u mamusi w domu. Tym się różnimy. To zaprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem obecnie. Chcielibyście mieć takie „problemy” jak ciężka walka z mega nazwiskiem za grube siano przed milionem widzów😉

Walka dla kasy? KAŻDY zawodowiec walczy dla kasy i chce jej jak najwięcej. Wy do roboty idziecie za darmo? W Waszej raczej nie ryzykujecie życia. Boli, że zarabiam hajs, że nie równam w dół do ogółu, że mam ambicje, że mi się w życiu udało,że mam swoje zdanie często inne od Twojego? Niech boli i to mocno. Gardzę ludźmi zawistnymi. Wspieram za to tych, którzy podadzą Ci rękę kiedy jej potrzebujesz. Jestem dobrym człowiekiem. Dlaczego zatem próbujesz mi wmówić, że jest inaczej skoro mnie nie znasz?

Od życzenia kibiców do wejścia do klatki daleka droga, więc ochłońcie😉 Zobaczymy co przyniesie przyszłość.

Dziękuje wszystkim życzliwym. Robimy swoje. Najlepszego – napisał Juras (pisownia oryginalna).

Już? Pośmiali się, po ubliżali, skreślili na starcie, znaleźli kwaterke na cmentarzu? No to powiem Wam coś czego pewno i…

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Co ciekawe Szymon Kołecki w jednym z ostatnich wywiadów także odniósł się do propozycji fanów. Stwierdził, że trudno mu walczyć ze znajomymi ale jeżeli włodarze na to przystają, to zaakceptuje wyzwanie.

Przeczytaj też: Szymon Kołecki vs. Łukasz Jurkowski – fani wskazują zestawienie na PGE Narodowy!

Kategorie
KSWNEWS

Dodaj komentarz

Powiązane